باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

بانوان طلایی در مسابقات رفتینگ كاپ اروپا

برنامه باشگاه بانوان امروز (سه شنبه 21تیر) در گفتگو با كتایون اشرف نایب رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد مدال طلا مسابقات رفتینگ كاپ اروپا گفتگو كرد.

1401/04/21
12:23

به گزارش رادیو ورزش؛ كتایون اشرف نایب رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص مسابقات رفتینگ كاپ اروپا گفت: این مسابقات در ایتالیا برگزار شد. بعد از تعطیلی كرونا اولین مسابقه ما بود. رفتینگ رشته مهمی در توسعه قایقرانی است. برای دختران ما این مدال آوری ایجاد انگیزه خوبی بود.

نایب رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد سطح مسابقات گفت: در اروپا این ورزش خیلی عمومیت دارد. از آنجا كه این قاره پر آب است . البته همه كشورهای اروپایی شركت نداشتند و باید برای مسابقات جهانی كه تیم های قدرتمند تری حضور دارند قوی تر عمل كنیم.

اشرف در ادامه بیان كرد: تیم های تركیه ایتالیا و ایران در این مسابقات بودند و فرصت خوبی برای محك زدن استعدادها و توانایی ها بود. تیم بانوان با تركیب ستاره همایون‌فرد، سحر قاسمی، فائزه روناسی، مبینا قاسمی و صبا فدایی با مربیگری سارا آل‌ابراهیم در این مسابقات شركت كردند.

وی گفت: دختران در بخش های مختلف قایقرانی در اردو و در حال تمرین هستند. در روئینگ هم سخت در حال تمرین هستند. امیدوارهستیم در بخش قهرمانی جهان تیم كاناپولو در بخش بانوان هم شروع به كار كنیم.

باشگاه بانوان شنبه تا پنج شنبه ساعت 11:30 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان