باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

ملك نائب رئیس فدراسیون بسكتبال بانوان: ما به بچه های رده نوجوانان بسیار امیدواریم

برنامه باشگاه بانوان رادیو ورزش امروز با نائب رئیس فدراسیون بسكتبال گفتگوی تلفنی برقرار كرد.

1401/03/24
11:55

به گزارش رادیو ورزش؛ ملك نائب رئیس فدراسیون بسكتبال بانوان در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی بسكتبال بانوان گفت : در حال حاضر تیم ملی نوجوانان زیر 16 سال در حال تمرین است و آخرین هفته اردوی خود را برای اعزام به آسیا سپری میكنند و امیدواریم باتوجه به این فرصت كوتاه و كادر فنی خوب ؛ بتوانند بهترین نتیجه را رقم بزنندوی ادامه داد: اردن؛ لبنان؛ قزاقستان حریفان تیم ملی ما هستند و این رده سنی برای اولین بار است كه به مسابقات اعزام میشود و ما تاكنون سابقه شركت این رده را نداشتیم و سعی كردیم بهترین تیم ممكن را فراخوان كنیم تا بتوانند نتیجه خوبی بگیرند.

ملك درخصوص پیش بینی خود از كیفیت این تیم گفت: این بچه ها جوان هستند و خیلی آینده دار میباشند و بعد از اردو و مسابقات نیز رها نمی‌شوند تا یك سرمایه گذاری باشد برای رده های بعدی كه بتوانیم از آنها استفاده كنیم.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا تا قبل از اعزام اردوی دیگری دارند گفت: این هفته هفته آخر اردو میباشد و اول تیر زمان اعزام میباشد و باید بچه ها همزمان به تدارك كارهای سفر خود بپردازند و امروز نیز در سالن آزادی یك رقابت دوستانه را انجام خواهند داد.


ملك در خصوص تیم 3 نفره نیز گفت : ما در استان مركزی حدود 26 نفر از بچه ها را جمع آوری كردیم و هفته گذشته اردوی دیگری در قزوین برگزار شد و در پایان این هفته نیز یك اردوی 3 روزه در تهران خواهیم داشت و اردوی آخرمان نیز در آكادمی ملی المپیك خواهیم بود.

ملك در خصوص وضعیت مربیان گفت : سعی كردیم رویكردهای مختلف را در بحث مربیان داشته باشیم كه هم دانش افزایی لازم را داشته باشند و هم بتوانیم از مربیان خارجی نیز استفاده كنیم تا همزمان سطح فنی را افزایش دهیم.

وی درپایان گفت: برای ارزیابی مربیان مختلف سعی كردیم در كنار همه اردوها ؛ مربیان سایر استانها را نیز در اردوها داشته باشیم كه هم از تجارب این مربیان استفاده كنیم و هم دانش فنی آنها افزایش پیدا كند و علاوه بر این ما كلاسهای آموزشی را نیز كه جزو وظایفمان میباشد پیش بردیم.

دسترسی سریع
باشگاه بانوان