باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

مشكات الزهرا صفی: فدراسیون جهانی همه هزینه‌هایم را پرداخت می‌كند/ بدون مربیان كرواتم بازی در گرنداسلم برایم رویا بود

مشكات الزهرا صفی دختر تنیس باز كشور در گفتگویی با رادیو ورزش گفت: فدراسیون جهانی تمامی هزینه‌های من به جز ویزا را پرداخت می‌كند و امیدوارم ویزا را به موقع دریافت نمایم.

1401/01/18
18:15

به گزارش رادیو ورزش؛ مشكات الزهرا صفی دختر تنیس باز ایران در گفتگویی با برنامه «باشگاه بانوان» رادیو ورزش در خصوص شركت در مسابقات بلغارستان و پرداخت هزینه‌های سفرش توسط فدراسیون جهانی تنیس اظهار كرد: فدراسیون جهانی لطف بزرگی كرده و یك امتیازی را به من داده است. اصول آن به این صورت است كه برای بازیكنان زیر 100 دنیا و بزرگسالان شرایطی وجود دارد. خدا را شاكرم كه توانستم جزء این شرایط و این تیم باشم. آنان من را به چندین مسابقه در اروپا بفرستند. هزینه‌های بلیت و اقامتگاهم را پرداخت می‌كنند. گرفتن ویزا و یكسری از مسئولیت‌ها به عهده خودم و خانواده‌ام است. امیدوارم ویزا را به موقع دریافت كرده و بتوانم برای این تجربه‌ها خود را رسانده و از آمادگی كافی برخوردار باشم.

وی از تجربه حضورش در اروپا گفت: بازی كردن در اروپا و حضور در تیم آی تی اف تجربه بسیار خوبی است. من تجربه مسابقه دادن در اروپا را نداشتم. مسابقات متعددی را با بازیكنان اروپایی داشته ولی هیچ وقت در اروپا مسابقه ندادم. بازیكنان اروپایی هم بسیار خوب هستند.

مشكات الزهرا صفی با اشاره به مسابقات پیش روی خود ادامه داد: مسابقات پیش روی من از سطح بالایی برخوردار است. این مسابقات می‌تواند رنكینگ من را در جدول اصلی فرنچ اوپن بهبود بخشد. از جمله این بازی‌ها، مسابقات سطح یك است كه سطح بالایی دارد‌. امیدوارم با یك آمادگی خوبی پس از این در مسابقات فرنچ اوپن گرنداسلم در قالب تیم آی تی اف حاضر شوم. اگر بتوانم به موقع ویزای خود را گرفته و در مسابقات شركت كنم، مجدد یك تاریخ‌سازی بزرگی را برای كشور و تنیس ایران به ارمغان خواهم آورد.

او ضمن تشكر از همه كسانی كه در این مسیر همراهش بودند، خاطرنشان كرد: از آقای صدری، رئیس فدراسیون تنیس كشور و هیات تنیس استان البرز كه در این مدت كمك شایانی به من كردند تشكر می‌كنم. همچنین قدردان مربیان كرواتم هستم كه بدون حضور آنان، گرنداسلم بازی كردن برای من مثل یك رویا بود. مربیان من گرنداسلم‌های متعددی را بازی كرده و جزء بازیكنان زیر 100 دنیا بودند. این موضوع از مزیت‌های اساسی برای من محسوب می‌شود. چرا كه من توانستم با مربیانی كار كنم كه در آن شرایط بودند و تجربیات بسیاری را داشتند و همین امر كمك بزرگی را به من كرد.

دختر تاربخ‌ساز تنیس كشور در پایان از اتفاقات اخیر خود گفت: بزرگترین اتفاق زندگی من بازی در مسابقات گرنداسلم بود. یكی دیگر از این رویدادها پس از مسابقات برزیل، بازگشت یكی از مربیان كرواتم به دلیل مسائل شخصی به كشورش بود. من در حال حاضر فقط با یك مربی كرواتم كار می‌كنم. امیدوارم این شرایط در كشور فراهم شود و این مربی در ایران بماند. كشور ایران روز به روز در حال پیشرفت باشد. چرا كه بدون حضور این مربیان گرنداسلم بازی كردن برای من یك رویا بود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان