باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

ذوالفقارنسب: نمره قبولی به تیم ملی می‌دهم

پیشكسوت فوتبال كشورمان گفت: نتیجه بازی با كره جنوبی برای ما بسیار خوب است و نمره قبولی به تیم ملی می‌دهم.

1400/07/20
22:23

به گزارش رادیو ورزش؛ بیژن ذوالفقارنسب پیشكسوت فوتبال كشورمان درباره بازی تیم ملی با كره جنوبی گفت: نتیجه بازی برای ما بسیار خوب است. تیم ملی از چهار بازی صاحب 10 امتیاز شده و كره هم از چهار بازی هشت امتیاز گرفته است. رقابت اصلی بین ایران و كره است و هر دو تیم شانس بالایی برای صعود دارند.

وی اظهار كرد: بازی دلنشین با برنامه و قابل قبولی بچه ها انجام نمی‌دهند. دلایل ضعیف بازی كردن اكثر قریب به اتقاق بازیكنان این است كه هفت الی هشت نفر لژیونر هستند و هر كدام با سبك و سیاق كشور مربوطه بازی می‌كنند و دیگر بازیكنان كه در لیگ خودمان هستند چون لیگ منظم برگزار نمی‌شود و تمرینات منظمی نداریم خیلی ناهماهنگ هستند.

ذوالفقارنسب افزود: وقتی مربی تیم را ارنج می‌كند در مواقعی بازی سردرگم می‌شود و بدون برنامه است و هدف خاصی ندارد.

پیشكسوت فوتبال كشورمان بیان كرد: مهمترین فاكتور در فوتبال تمرین است و همه مسائل در تمرین حل و فصل می‌شود و راهكارها را تعیین و آموزش می‌دهند. زمانی كه تمرین نداریم باید انتظارمان را هم پایین بیاوریم.

وی گفت: عملكرد فوتبال ما با توجه به شرایط موجود قابل قبول است و نمره قبولی می‌گیرد.

ذوالفقارنسب اظهار كرد: گلی كه از كره جنوبی خوردیم یك پاس ساده بود. به مجرد اینكه پاس را تنطیم می‌كنند خط دفاع باید با توپ هماهنگ شود و این نوع گلی كه از كره خوردیم را نباید از دیگر تیم‌ها بخوریم.

پیشكسوت فوتبال كشورمان بیان كرد: بازیكنان ما تمام تلاششان را كردند و عزت اللهی یكی از بازیكنان خوب ما بود و دو ضربه خوب به دیرك زدیم و نمره قبولی به تیم ملی می‌دهم.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 21 الی 22 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر