باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

عطایی: سه بازیكن از تیم ملی جوانان در تیم ملی بزرگسالان حضور خواهند داشت

سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان گفت: بردیا سعادت، امیرحسین ستوده و مهدی جلوه از تیم ملی جوانان در مسابقات بزرگسالان حضور خواهند داشت.

1400/06/01
23:25

به گزارش رادیو ورزش؛ بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان در گفت و گو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش گفت: بعد از اینكه تیم ملی از المپیك توكیو برگشت تیمهای بزرگسالان و جوانان را همزمان تمرین می‌دهیم. تیم ملی بزرگسالان باید در مسابقات قهرمانی آسیا حضور یابد و تیم ملی جوانان باید در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا شركت كند.

وی بیان كرد: وضع بدنی بازیكنان تیم ملی بزرگسالان خوب است و برای 16 شهریور كه عازم مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن هستیم امیدواریم بتوانیم از اعتبار والیبال كشورمان دفاع و قله والیبال آسیا را فتح كنیم.

عطایی ادامه داد: مسابقات قهرمانی جوانان جهان در اول مهر برگزار و ما فرصتی دو الی سه ماهه برای آماده سازی داشتیم و آرام ارام خودمان را آماده می‌كنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال اظهار كرد: مسابقات نوجوانان جهان فرصتی شد تا بتوانیم با تیم‌هایی كه وارد ایران شدند بازی تداركاتی داشته باشیم كه اولین بازی را با آرژانتین و دومی را با كوبا انجام دادیم و در سه ست شكستشان دادیم و در ادامه بازی‌های تداركاتی سه بازی با تیم بزرگسالان داریم.

وی گفت: در تیم ملی جوانان 19 نفر در اردو هستند كه در ادامه چند بازیكن كم می‌شوند و اردو را با 16 الی 17 بازیكن ادامه می‌دهیم.

عطایی افزود: برای مسابقات جوانان 12 نفر معرفی می‌شوند و نهم شهریور آخرین مرحله این اردو خواهد بود و دوازهم شهریور اردوی بعدی خواهد بود كه با 16 الی 17 بازیكن این اردو را ادامه می‌دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بیان كرد: بردیا سعادت، امیرحسین ستوده و مهدی جلوه در مسابقات بزرگسالان خواهند بود.

وی در پایان گفت: بچه ها دو دز واكسن كرونا را زدند و از آنجایی كه خودم دو ماه قبل درگیر كرونا بودم واكسن دوم را فردا می‌زنم. بچه‌ها در قرنطینه هستند و در ژاپن كنترلهای شدیدی وجود دارد و هر فرد حاضر در مسابقات در یك اتاق مستقر می‌شود و جرایم سنگینی مثل 200 یورو و 500 یورو و در آخر اخراج را برای خاطیان در نظر گرفتند.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 22 الی 23 از شبكه رادیویی ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر