باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

میرزاییان: درخواست برگزاری اردوی مشترك تیم ملی بوكس با كوبا/ تركیب نهایی تیم ملی با برگزاری مسابقات انتخابی مشخص می‌شود

مدیر روابط عمومی فدراسیون بوكس گفت: به درخواست كادر فنی تیم ملی از كوبا برای برگزاری اردوی مشترك دعوت كردیم.

1400/05/25
16:28


به گزارش رادیو ورزش؛ سعید میرزاییان مدیر روابط عمومی فدراسیون بوكس در گفت و گو با برنامه خط اول رادیو ورزش گفت: مسابقات جهانی بوكس از چهارم آبان در صربستان برگزار می‌شود و از آنجا كه فقط دو ماه تا برگزاری این مسابقات زمان داریم كادر فنی تیم ملی درخواست اردوی مشترك سطح بالا با كشورهای كوبا، قزاقستان و ازبكستان را داشت.

وی ادامه داد: ما مذاكراتی را با كوباییها انجام دادیم و درخواست رسمی برای حضور این تیم در اردوی مشترك با كشورمان را فرستادیم تا در ماه مهر در ایران این اردو برگزار شود.

میرزاییان اظهار كرد: با اسپانسر هم صحبت كردیم و هزینه تیم كوبا را تقبل كرد.
مدیر روابط عمومی فدراسیون بوكس بیان‌كرد: قرار است تا دو هفته دیگر كوباییها به ما برای حضور در این اردوی مشترك پاسخ دهند.

وی افزود: در صورتی كه كوبا به اردوی مشترك با ایران نیاید با كشورهای دیگر مثل قزاقستان، ازبكستان و هند اردو برگزار می‌كنیم.

میرزاییان گفت: این اردو در تهران برگزار می‌شود و مدت آن 10 الی دو هفته است و با توجه به اینكه اوزان بوكس افزایش پیدا كرده و از 10 وزن به 13 وزن رسیده برای اینكه بتوانیم تركیب تیممان را بشناسیم نیاز به برگزاری اردوی مشترك داریم.

مدیر روابط عمومی فدراسیون بوكس بیان كرد: از هفته آینده دور اول مسابقات انتخابی برگزار می‌شود تا بوكسورهایی كه استانها به ما معرفی كردند جواز حضور در اردو را پیدا كنند.

وی افزود: ما تقریبا 10 بوكسور شناخته شده داریم كه در مسابقات قهرمانی آسیا و دیگر مسابقات شركت كرده‌اند و با اضافه شدن بوكسورهای استانی تركیب نهایی تیم ملی با برگزاری مسابقات انتخابی نهایی مشخص شود.

وی در پایان گفت: تیم نوجوان و جوانان كشورمان فردا عازم مسابقات قهرمانی آسیا در دبی هستند كه از 29 مرداد آغاز می‌شود.

برنامه خط اول هر روز از ساعت 14 الی 14:30 از رادیو ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر