باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

شمسایی: برای برگزاری بازی‌های فیفا دی با پاراگوئه و برزیل نشست داشتیم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در بازی‌های شش جانبه برزیل توانستیم با تیم‌های پاراگوئه و برزیل نشست داشته باشیم تا بازی‌های فیفا دی را با آنها برگزار كنیم.

1402/06/25
09:47

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال كشورمان در گفت‌وگو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش بیان كرد: همه بازیكن‌ها را در این یك سال و شش ماه محك زدیم. 8 نفر از بچه‌های تیم فوتسال زیر 26 سال هستند و همان‌طور كه می‌دانیم حق گرفتنی‌ است و دادنی نیست و هر كس كه انگیزه، تلاش و توانایی بیشتری دارد را به تیم ملی دعوت می‌كنیم تا به خواسته‌اش برسد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد دروازه‌بان تیم ملی كه در مسابقات فوتسال شش جانبه برزیل حضور دارد، گفت: باقر محمدی دروازه‌بان با تجربه‌ای است، اما بازی ملی كم داشت و در این بازی‌ها با توجه به پست حساسی كه دارد نقش فوق العاده تعیین كننده‌ای داشت.

شمسایی در مورد برد تیم كلمبیا در سائوپائولو در تورنمنت شش جانبه برزیل كه در حال برگزاری است، اظهار كرد: با كلمبیا سه بار بازی كرده بودیم كه دوبار ما را برده بود و به گربه سیاه ایران معروف بود كه توانستیم در كار تكنیكی كه قبلاً تمرین كرده بودیم در دقایق آخر با وجودی كه صفر بر صفر بودیم دو گل بزنیم و خدا را شكر مسابقه رو ببریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد بازی‌های شش جانبه برزیل در سائوپائولو اضافه كرد: با توجه به اختلاف ساعتی كه در برزیل با ایران وجود دارد كمی بالانس شدن برای بچه‌ها سخت است.

وی افزود: این‌جا توانستیم با تیم‌های پاراگوئه و برزیل نشست داشته باشیم تا بازی‌های فیفا دی را با آنها برگزار كنیم. اینكه با تیم‌های تاپ دنیا تنه به تنه بشویم باعث می‌شود كه بچه‌ها به خودباوری برسند. در حال حاضر سفرای ورزشی هستیم تا ارتباطات بین المللی خوبی را ایجاد كنیم. از این به بعد تلاش می‌كنیم تا مسیر بهتری را انتخاب كنیم و اشتباهات كمتری داشته باشیم.

شمسایی در پایان گفت: سرمایه‌گذاری در فوتسال آسیا به شدت رو به جلو است و همه‌ تیم‌ها بهترین مربی‌ها را وارد تیم‌ ملی خود كردند و برای جام جهانی آماده می‌شوند و در این تورنمنت‌ها كسب تجربه می‌كنند.

برنامه باشگاه خبر هر شب ساعت 21 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقویم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر