باشگاه خبرنگاران جوان: مجرد: برای پوشیدن پیراهن شماره 6 از موسوی اجازه گرفتم

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: قبل از رفتن به ژاپن یک سوء تفاهمی بر سر پیراهن موسوی و من رخ داد.

1400/07/21
15:03

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر مجرد، بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص کسب عنوان بهترین مدافع روی تور جام ملت‌های آسیا گفت: برای ما قهرمانی مهم بود و این مقام فردی با کمک همه اعضای تیم به دست آمد. انتظار اینکه بهترین مدافع در جام ملت‌های آسیا بشوم را نداشتم، اما در هر بازی تلاش می‌کردم بهترین عملکرد را داشته باشم. از روزی که به ژاپن رفتیم شرایط خیلی سختی در آنجا بود و هدف اعضای تیم ملی قهرمانی در جام ملت های آسیا بود.

او ادامه داد: از اردیبهشت که اردوهایمان آغاز شد از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت جزئی شدم که زیر نظر دکتر تیم ملی کار‌های درمانی خود را ادامه دادم و الان شرایطم خیلی بهتر شده و در حال انجام تمرینات هستم و فعلا مشکلی ندارم، اما در طول مسابقات که فشار زیاد است باعث می‌شود بازیکن مصدوم شود. در المپیک هم این مصدومیت را داشتم و دوست داشتم با همان مصدومیت بازی کنم، چون وقتی لباس تیم ملی را می‌پوشم همه چیز از یادم می‌رود.

مجرد گفت: امثال معروف و موسوی برای ما جوان تر‌ها الگو هستند، اما متاسفانه قبل از رفتن به ژاپن یک سو تفاهمی بر سر پیراهن سید محمد موسوی رخ داد که تولیدی لباس شماره آن را به نام من زده بود. قبل از مسابقات به من گفتند شماره 6 را می خواهی یا 15 که من گفتم شماره من 15 است که آن را ثبت هم کردند، اما تولیدی لباس اشتباه کرده بود و روز آخری که عازم ژاپن بودیم، چون خیلی کار داشتم به یکی از بچه‌ها در هتل المپیک گفتم لباس‌هایم را جمع کند و همه را در چمدانم گذاشت و من آن را چک نکرده بودم و وقتی به ژاپن رسیدم آیدی کارت من با شماره 15 صادر شده بود و وقتی متوجه شدم شماره من 6 است با یزدان پناه و کارخانه و سلوکیان نزد مسئول برگزاری مسابقات رفتیم که آیدی کارتم عوض شد.

مجرد ادامه داد: در ابتدا به مشکل خورده بودیم و می‌گفتند نمی‌توانید شماره را عوض کنید، چون لیست دادید و امضا کردید. من شماره 15 را دوست دارم و چند سال است که با این شماره بازی کردم. شماره 6 برای سید محمد موسوی است و شماره‌هایی در تیم ملی است که مردم این عزیزان را با این شماره‌ها می‌شناسند به همین دلیل با موسوی تماس گرفتم که خیلی لطف داشتند و گذاشتند در این مسابقات شماره 6 را بپوشم و بیشتر از آن برای این خوشحال شدم که به من گفتند طوری بازی کن که انگار شماره 6 دارد بازی می‌کند و آخر مسابقات توانستیم هم قهرمان شویم و هم مقام فردی بهترین مدافع را کسب کنم.

او در پایان گفت: تقدیر بنده از آتشنشانان انجام وظیفه بود. من مدت محدودی در بجنورد بودم و به یک ایستگاه آتشنشانی رفتم و با دادن چند شاخه گل امیدوارم توانسته باشم از آن‌ها تشکر کرده باشم، چون این عزیزان برای نجات مردم جانشان را کف دستشان می‌گیرند.

دسترسی سریع