روزنامه اطلاعات: مربی تیم ملی والیبال ایران از روسیه یا آرژانتین

رئیس فدراسیون والیبال گفت: با مشورت کمیته فنی باید یک نفر را از میان 2 مربی اهل روسیه و آرژانتین برای هدایت تیم ملی انتخاب کنیم.

1399/08/07
11:09

تیم ملی والیبال ایران از اوایل فروردین امسال و پس از برکناری ایگور کولاکوویچ بدون سرمربی مانده است. در ماه‌های اخیر فدراسیون با گزینه‌های متعددی مذاکره کرده و چندین جلسه هم با حضور کارشناسان و مربیان برگزار شده تا سرمربی جدید انتخاب شود.
در همین راستا محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال دیروز در یک گفت و گوی رادیویی اظهار داشت: بر اساس تصمیم کمیته فنی، با 5مربی تراز اول دنیا وارد مذاکره شدیم که در نهایت در مورد 3مربی اهل روسیه، آرژانتین و ایتالیا به جمع بندی رسیده و از مربی روس و آرژانتینی برنامه گرفته‌ایم. البته مربی ایتالیایی قرار بود هفته گذشته برنامه بدهد که هنوز این اتفاق نیفتاده و در حال رصد وضعیت والیبال ایران است.
رئیس فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که شانس کدام مربی برای هدایت تیم ملی بیشتر است خاطرنشان کرد: بین مربی روس و آرژانتینی باید یک نفر را انتخاب کنیم که این تصمیم را با مشورت کمیته فنی انجام می‌دهیم. انشاالله هفته آینده جلسه‌ای برگزار می‌شود تا انتخاب نهایی در مورد مربی تیم ملی صورت بگیرد.

دسترسی سریع