پیش به سوی جام جهانی دیدار آرنولد با مسی!

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا به شكست مقابل آرژانتین در یك هشتم نهایی جام جهانی 2022 واكنش نشان داد.

1401/09/13
11:34

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی فوتبال استرالیا در یك هشتم نهایی جام جهانی 2022 با نتیجه دو بر یك برابر آرژانتین شكست خورد و از دور رقابت ها حذف شد.

گراهام آرنولد، سرمربی استرالیا در نشست خبری بعد از بازی گفت: اول اینكه بگویم صعود استرالیا به این مرحله برای من یك موفقیت نیست بلكه حذف از جام جهانی را یك شكست می‌دانم با این حال با تیمم افتخار می‌كنم. برابر یك تیم خوب به میدان رفتیم. فرصت‌های خوبی را خلق كردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده كنیم. فوتبال استرالیا آینده درخشانی دارد و برای شكوفا شدن استعداد نیاز به حمایت زیاد داریم. ما نیاز به كمك مالی زیادی از دولت داریم تا بتوانیم به پیشرفت لازم دست پیدا كنیم.

سرمربی استرالیا درباره مسی گفت: بدون شك او یكی از بهترین بازیكنان تاریخ است. تلاش زیادی كردیم تا از این بازیكن نترسیم و اجازه گلزنی را به او ندهیم اما مسی می‌تواند در هر شرایطی چگونه خود را نجات دهد. من افتخار این را داشتم كه به عنوان بازیكن در برابر مارادونا بازی كنم و اكنون هم این افتخار را داشتم كه به عنوان مربی برابر مسی قرار گیرم. آرژانتین باید به خود ببالد كه چنین بازیكن و بازیكنانی را در اختیار دارد.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما ناراحتیم چرا كه می‌توانستیم بهتر از این ظاهر شویم با این حال به تیمم افتخار می‌كنم. امیدوارم كه مردم و دولت هم همچون من به این تیم افتخار كند.

دسترسی سریع