صدا و سیما: ارسال بیش از 600 اثر به جشنواره "صدای ورزش"

مهدی حسن‌زاده مسئول كمیته داوران جشنواره ملی رادیویی "صدای ورزش" از استقبال بی نظیر شركت كنندگان و ارسال بیش از 600 اثر به جشنواره خبر داد.

1401/04/03
15:54

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مهدی حسن‌زاده مسئول كمیته داوران جشنواره ملی رادیویی "صدای ورزش" گفت: كمیته داوران جشنواره صدای ورزش در اولین جلسه شورای مدیران، شكل گرفت و همه اعضای آن در بخش‌های مختلف با اجماع نظر شورای مدیران، تعیین شد.

وی افزود: داوران این كمیته، همگی از اساتید و پیشكسوتان برنامه‌سازی رادیویی به خصوص در حوزه ورزش هستند.

حسن‌زاده ادامه داد: جشنواره به صورت كلی شامل سه بخش اصلی، مردمی و ویژه هست. آثار در ساختارهای تركیبی (ساده و نمایشی) و گفتگو محور از 5 داور، بخش ویژه با موضوع سردار شهید سلیمانی و نیز موضوع گام دوم انقلاب اسلامی از 4 داور، آثار در ساختارهای نوین، مستند ورزشی و گزارشگری از 4 داور تشكیل شده است.
حسن زاده افزود: همچنین در بخش تولیدات مردمی‌كه از پادكست رادیویی، ساختارهای نوین و گزارشگری شكل گرفته است از 4 داور و قسمت گزارشگری مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی از 8 داور استفاده كردیم.
مسئول كمیته داوران جشنواره با اشاره به استقبال خوب شركت‌كنندگان افزود: نتایج در هر بخش، ارزیابی و داوری‌ها از طریق سایت جشنواره بررسی و میانگین نمرات برای هر اثر محاسبه می‌شود.

حسن‌زاده افزود: در بخش اصلی و مردمی هم استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است كه در مجموع بیش از 600 اثر دریافت شده است كه این استقبال در بخش گزارشگری ورزشی بخصوص توسط نوجوانان به چشم می‌خورد.


دسترسی سریع