جهانی پرس: جشنواره‌های رادیویی می‌تواند تامین كننده و پشتوانه نیروهای كارآمد باشد

علی شاكری كارشناس و گزارشگر رادیو ورزش در خصوص جشنواره صدای ورزش گفت: برپایی این گونه جشنواره‌ها باعث ظهور استعدادهای جدید و پشتوانه نیروهای كارآمد می‌شود.

1401/04/03
15:54

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی رادیو ورزش؛ علی شاكری كارشناس و گزارشگر رادیو ورزش در خصوص برگزاری جشنواره رادیویی "صدای ورزش" تصریح كرد: برپایی این گونه جشنواره‌ها بدون شك باعث ظهور و بروز استعدادهای جدید شده و انگیزه خوبی برای جوانان در سراسر كشور در ارائه آثار تازه و دیده شدن را به دنبال خواهد داشت. به صورت كلی جشنواره‌هایی از این دست می‌تواند به ارتقای سطح كیفی برنامه‌های ورزشی كمك شایانی نماید.

وی با اشاره به بخش گزارشگری افزود: این بخش علاقه‌مندان فراوانی را به خصوص در رشته فوتبال دارد. مهم‌ترین موضوع كمبود آموزش‌های لازم و طی كردن دوره‌های مربوط است. موضوع مورد بحث بعدی، تقلید بوده و خیلی كم پیش می‌آید تا گزارشگری با وجود تاثیرپذیری طبیعی به داشته‌های خود بیشتر تكیه كند. برگزاری كلاس‌های آموزشی و پس از آن انتخاب نفرات در صورت داشتن جنس صدای مناسب و داشتن اطلاعات فنی از نیازمندی‌های این حوزه محسوب می‌شود.

شاكری عنوان كرد: این گونه جشنواره‌ها در صورت تبلیغ مناسب و سراسری، می‌تواند بهترین مكان برای شناخت استعدادها باشد و تامین كننده و پشتوانه نیروهای كارآمد شود. جشنواره‌های رادیویی اگر هدفمند و اصولی پایه‌گذاری شود، قطعا بدون دستاورد نخواهد بود.

دسترسی سریع