اخبار ورزشی بانوان 00 از ساعت 00 به مدت 00

رادیو ورزش

مقدماني جام جهاني 2022

25 نخبه ورزشی ایران در طرح بورسیه ورزشی المپیک

طرح بورسیه ورزشی امیدها و ستاره های المپیک جوانان با حضور 25 ورزشکار نوجوان از هشت رشته ورزشی در آکادمی المپیک رونمایی شد.

1398/05/23
08:48

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش، این طرح با حضور مسئولان المپیک، آکادمی ملی المپیک و مهین فرهادیزاد، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان آغاز شد.
در این طرح ورزشکاران رشته های دوچرخه سواری، دو و میدانی، وزنه برداری، تنیس روی میز، تنیس، ژیمناستیک، هندبال و بسکتبال شرکت کرده و به مدت سه روز در کارگاه های آموزشی آکادمی ملی المپیک حضور داشته و به صورت علمی آموزش دیده و برای المپیک جوانان 2022 داکار آماده می شوند.
سارا ایرانمنش و لیلا حیدری در رشته دوچرخه سواری، حدیث رئوف و زهرا عرب رستمی در دو و میدانی، الینا رحیمی و فائزه نصیرایی در تنیس روی میز، آسمان بدوی، سونیا جباری، ستایش عظیمی، ساناز نصیرزاده، ونوس قاسمیان و سونیا عالی طبع در هندبال، سید غزال و غزاله حسینی در وزنه برداری، مشکات الزهرا صفی و درسا چراغی در تنیس، نرگس هواشم در ژیمناستیک، فرناز خدامردی، حدیثه قسمتی، ستاره سورانی، مهسا کرانی، سونیا اسدی، غزل محسنی و راینا متین در رشته بسکتبال از طرف فدراسیون های مربوطه برای شرکت در این طرح انتخاب شده اند.

دسترسی سریع
مقدمانی جام جهانی 2022