اخبار ورزشی بانوان 00 از ساعت 00 به مدت 00

رادیو ورزش

مقدماني جام جهاني 2022

متشرعی: فاصله با کشورهای غرب آسیا را در بلندمدت کمتر می کنیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان معتقد است: شاگردانش در شرایط اردویی خوبی به سر می برند و می توانند فاصله شان با کشورهای غرب آسیا در بلند مدت کمتر کنند.

1398/05/22
08:49

شایسته متشرعی در پایان دیدار دوستانه شاگردانش با تیم امدی تهران که با برتری 75 بر 38 به پایان رسید به رادیو ورزش گفت: شاگردانم از لحاظ هماهنگی به سطح بهتری رسیدند و در همین هفته هم دو بازی دوستانه با تیم های گروه بهمن و تیم ملی ب برگزار خواهیم کرد تا بهترین نفرات را برای اعزام به مسابقات غرب آسیا گزینش کنیم.
وی افزود: تیم ملی ب ترکیبی از ورزشکاران شهرستان و تهران است که دو هفته قبل هم برابر این تیم بازی کردیم. تیم بسیار خوبی است و با همین پتانسیل علاوه بر اینکه به عنوان تیم دفاعی برابر تیم ملی الف قرار می گیرند، نگاه دیگری به این تیم داریم که آنها را در نقاط مختلف دفاعی و حمله برای آینده ارزیابی کنیم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان با اشاره به تغییر شرایط شاگردانش در اردوهای تیم ملی اظهار داشت: ما هفت اردو داشتیم که به صورت دو یا سه روزه برگزار شده است. تغییراتی را از لحاظ جسمانی از اردوی سوم به بعد در شاگردانم دیدم. ما راه خیلی طولانی را برای رسیدن به هدف مان در پیش داریم، اما ملی پوشان خیلی با قدرت و پر انگیزه ادامه می دهند.
وی ادامه داد: من اعتقاد دارم شاگردانم با انگیزه و پتانسیلی که دارند می توانند ما را هدف مان برسانند. از طرفی فاصله ای که با کشورهای غرب آسیا و آسیایی داریم در بلند مدت کمتر می شود.
متشرعی درخصوص انتخاب ورزشکاران برای شرکت در مسابقات غرب آسیا گفت: شرایط اردویی را طوری انتخاب کردیم که در یک رقابت سالم بهترین انتخاب را برای تیم ملی داشته باشیم. ترکیب تیم نیز در پایان این اردو مشخص می شود، چون باید اسامی را برای لبنان که میزبان مسابقات غرب آسیا است، ارسال کنیم.
وی در پایان درباره آنالیز رقبای ایران در مسابقات غرب آسیا گفت: تنها فیلم هایی که از رقبایمان در مسابقات غرب آسیا داریم مربوط به باشگاه هایشان است که تلاش می کنیم اگر لیست اسامی بازیکنان این مسابقات به دستمان برسد بتوانیم آنها را در باشگاه های مختلف غرب آسیا دیده و آنالیز کرده و در اختیار ملی پوشان قرار دهیم.

دسترسی سریع
مقدمانی جام جهانی 2022