اخبار ورزشی بانوان 00 از ساعت 00 به مدت 00

رادیو ورزش

ورزش بانوان

برنامه رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا بانوان اعلام شد

تیم ملی وزنه برداری بانوان ایران برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک توکیو به کشور چین اعزام شد و مبارزات خود را از روز شنبه در شهر نینگبو آغاز می کند.

1398/01/31
15:31

به گزارش سایت اطلاع رسانی رادیو ورزش، رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا و کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو از امروز در شهر نینگبو چین آغاز می شود و کاروان ایران با پنج ورزشکار به این کشور اعزام شد.
پوپک بسامی در دسته 55 کیلوگرم، مریم زارع در دسته 59 کیلوگرم، ابریشم ارجمندخواه و الناز باجلانی در دسته 64 کیلوگرم و سیده الهام حسینی در دسته 71 کیلوگرم در نخستین گروه اعزامی قرار دارند که با هدایت و سرمربیگری مریم امراله مبارزه خواهند کرد.
براساس برنامه زمان بندی مسابقات تیم ملی بانوان رقابت خود را از روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه آغاز می کنند که پوپک بسامی نخستین نماینده بانوان ایران است که به روی تخته می رود. مریم زارع روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه در گروه دوم رقابت خواهد کرد. الناز باجلانی و ابریشم ارجمندخواه نیز روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه به روی تخته می رود. سیده الهام حسینی روز پنج شنبه پنجم اردیبهشت ماه در گروه نخست وزن خود رقابت خواهد کرد. مرضیه قنبری نیز روز جمعه ششم اردیبهشت ماه به مصاف حریفان خود می رود و پریسا جهان فکریان در گروه نخست وزن خود به روی تخته می رود.

دسترسی سریع
ورزش بانوان