ورزش بانوان 00 از ساعت 00 به مدت 00

رادیو ورزش

ورزش بانوان

میررحیمی: گرفتن سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

سرمربی تیم ملی تیراندازی باکمان ایران می گوید: گرفتن سهمیه بازی های المپیک در رقابت های جهانی بسیار سخت است، اما دور از دسترس نیست. تمرکزمان در بخش تیمی است و امیدواریم در بخش تیمی عملکرد بهتری داشته باشند.

1398/01/26
19:19

مجید میررحیمی درخصوص اردوهای تیم ملی تیراندازی باکمان و حضور چهار کماندار در بخش بانوان در اردوهای آماده سازی به رادیو ورزش گفت: اردوهای تیم ملی ریکرو از آبان ماه آغاز شده است. 24 نفر به اردو دعوت شدند و زمان کوتاهی داشتیم. در رکوردگیری های درون اردویی در نهایت اسفندماه چهار نفر را در بخش بانوان انتخاب کردیم.
وی افزود: تیم ملی برای شرکت در رقابت های کاپ جهانی شانگهای چین آماده می شود که به عنوان آخرین مسابقه تدارکاتی پیش از شرکت در رقابت های جهانی و کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو محسوب می شود و پیش از این ده روز در شهر گوانگ ژو چین اردوی تدارکاتی برگزار خواهیم کرد تا ملی پوشان هم از نظر آب و هوایی تطبیق پیدا کنند و هم تمرینات خود را در فضای جدید و خارج از سایت تیراندازی باکمان انجام داده و برای شرکت در مسابقات آماده شوند.
سرمربی تیم ملی ریکرو گرفتن سهمیه بازی های المپیک در رقابت های جهانی را سخت ارزیابی کرد و اظهار داشت: گرفتن سهمیه در رقابت های جهانی بسیار سخت است، اما دور از دسترس نیست ما تمرکزمان را روی بخش تیمی گذاشته ایم و امیدواریم ملی پوشان در بخش تیمی بهتر عمل کنند، چون در مسابقات گذشته عملکرد تیمی شان خیلی خوب بود. در بخش انفرادی نیز مسابقه فوق العاده سنگین و مستلزم برنامه ریزی خیلی دقیق است که بتوانیم در آن بخش هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.
وی ترکیب نهایی تیم ملی برای شرکت در رقابت های جهانی را بعد از رقابت های کاپ جهانی تایلند مشخص می کند و می گوید: در رقابت های جهانی هلند تیم ها با ترکیب سه کماندار شرکت می کنند که در پایان رقابت های کاپ جهانی شانگهای ترکیب تیم ملی برای شرکت در مسابقات هلند مشخص خواهند شد.

دسترسی سریع
ورزش بانوان