پارالمپیک 2020 هر روز از ساعت 00:00 به مدت مسابقات

رادیو ورزش

*پارالمپيك 2020

عزیزی اقدم: با دست شکسته و برای اولین حضور در پارالمپیک به طلا رسیدم

تکواندوکار طلایی ایران در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو گفت: با وجود دست شکسته به این موفقیت رسیدم چرا که یک ایرانی هیچ وقت باخت نمی‌دهد.

1400/06/13
19:29

به گزارش رادیو ورزش؛ اصغر عزیزی اقدم پس از دستیابی به مدال طلای وزن 75+ کیلوگرم مسابقات پاراتکواندوی بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو اظهار داشت: همانطور که می‌دانید پاراتکواندو برای اولین بار بود که در پارالمپیک حاضر می‌شد. من هم با تمام حریفانی که امروز با آنها روبه‌رو شدم، قبلاً مسابقه داده و آنها را با اقتدار شکست داده بودم.

وی در ادامه افزود: می‌دانستم این بازی‌ها حساسیت زیادی دارد و همه روی من حساس شده و نقاط ضعف مرا آنالیز کرده بودند. الحمدالله من توانستم با شناخت کافی از آنها در میدان حاضر شده و بهترین نتیجه را بگیرم.

تکواندوکار طلایی ایران در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو در واکنش به اینکه برخی او را شانس دستیابی به مدال طلا نمی‌دانستند، گفت: من تلاش می‌کردم و همیشه از خدا می‌خواستم بهترین نتیجه را بگیرم. خدا را شکر مردم هم مرا دعا کردند. من این مدال را به تمام مردم ایران، روح پدر و مادر مرحومم که آنها را از دست داده‌ام و همچنین به رهبر معظم انقلاب و تمام مربیان تقدیم می کنم.

عزیزی اقدم یادآور شد: در این 10 روزی که در توکیو حضور داشتم، خیلی عذاب و سختی کشیدم. در حالی در میدان حضور پیدا کردم که روی دستم شکسته بود. من قبلاً گفته بودم که حتی با پای شکسته هم باید این مدال را بگیرم و این نشان‌دهنده آن است که یک ایرانی هیچ وقت باخت نمی‌دهد.

وی در خاتمه تصریح کرد: با نتایج ما در پارالمپیک اهالی تکواندو و پاراتکواندو روحیه خواهند گرفت و من از آنها تشکر می‌کنم که مرا دعا کردند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
*پارالمپیک 2020