پارالمپیک 2020 هر روز از ساعت 00:00 به مدت مسابقات

رادیو ورزش

*پارالمپيك 2020

کهتری: زحمت زیادی کشیدیم اما خوب نتیجه نداد

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان گفت: از عملکرد تیم راضی نیستم در صورتی که همه شرایط برای موفقیت فراهم شده بود.

1400/06/13
17:25

به گزارش رادیو ورزش؛ سرمربی تیم ملی پارا تیروکمان بعد از این‌که تیم میکس ریکرو نتوانست به مدال این رقابتها دست پیدا کند، گفت: همه شرایط برای پارا تیر و کمان فراهم شده بود اما از نتیجه کسب شده  راضی نیستم.

مجید کهتری سرمربی تیم پارا تیروکمان بعد از شکست میکس ریکرو و عدم دست یابی به مدال، گفت: خانم نعمتی و غلامرضا رحیمی تمام تلاش خود را کردند. زحمت زیادی هم کشیده بودند اما خوب نتیجه نداد. ما سه نفر برای این مسابقه رفتیم، دو ورزشکار و بنده به عنوان سرمربی و اگر هم اشتباهی رخ داده طبیعی است که همه در آن شریک هستیم.

مجید کهتری با بیان اینکه کمی هم وضعیت آب و هوا به ضرر تیم ایران شد، ادامه داد: به هیچ عنوان به دنبال توجیه نیستم. ولی به هر حال باران هم در مسابقه امروز کار را برای ما سخت کرد. البته خوب شرایط برای همه مساوی بود اما واقعا کشور ما باران کم می‌بارد و ما کم پیش آمده که در این وضعیت تمرین کنیم.  در مقابل اروپائی‌ها همیشه بارندگی را دارند.

کهتری در پاسخ به این سئوال که آیا از عملکرد تیم پارا تیر و کمان راضی هستید، گفت: طبیعی است که راضی کننده نیست. البته همه امکانات برای تیم ما فراهم شده بود. کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون هر آنچه که خواستیم فراهم کردند و تیم هم هر آنچه در توان داشت ارائه کرد و حتما اگر قصوری هست متوجه بنده است.

او درباره برخی از اشتباهات هم که در مسابقه نمایندگان ایران رخ داد، اینگونه توضیح داد: فقط دو نفر در این تیم سابقه تجربه حضور در پارالمپیک را داشتند، زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی بودند. بقیه نفرات هم برای اولین به بازی‌های پارالمپیک آمدند. ضمن این‌که مسابقه هم کم اعزام شدیم و کم تجربه بودند اما حتما در آینده جبران می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
*پارالمپیک 2020