حمید استیلی و خاطرات فوتبالی

برنامه "چهره ها" سه شنبه 8 فروردین، با حمید استیلی، پیشكسوت فوتبال، گفتگویی انجام داد.

1396/01/08
12:26

به گزارش رادیو ورزش؛ حمید استیلی، پیشكسوت فوتبال، مختصری از زندگی خود را بیان كرد و گفت: من متولد تهران هستم و در محله چهارصد دستگاه نازی آباد بزرگ شده ام؛ اما اصلیتم از طرف پدری و مادری آذری است. پنج ساله بودم كه پدرم را از دست دادم. ما 3 برادر بودیم كه یكی از برادرانم در سانحه تصادف فوت كرد. اكنون دانشجوی دوره كارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی هستم.
وی، در پاسخ به این پرسش كه آیا خانواده مشوق شما بود كه به فوتبال روی آوردید، اظهار داشت: نه؛ در محلی كه ما زندگی می كردیم، بچه ها بیشتر فوتبال بازی می كردند؛ زیرا ورزش ارزانی بود. چهار سنگ می گذاشتیم و با یك توپ پلاستیكی بازی می كردیم؛ به همین جهت به فوتبال گرایش پیدا كردم.
استیلی، ادامه داد: مادرم زیاد تمایل نداشت كه فوتبال بازی كنم و بیشتر روی درس تأكید می كرد. آن زمان در فوتبال درآمد آنچنانی نبود و مانند اكنون شرایط اقتصادی خوبی وجود نداشت. ما حتی در آن دوران برای تهیه كفش و لباس فوتبال هم با مشكل مواجه بودیم.
وی، خاطرنشان كرد: حدوداً یازده ساله بودم كه وارد تیم استقلال جنوب شدم و در این تیم بازی می كردم؛ سپس به تیم پاس ملحق شدم كه از این زمان به بعد ورزش حرفه ای من آغاز شد.
برنامه چهره ها، با اجرای اسكویی، ایام نوروز از ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع