جهان فوتبال دوشنبه از ساعت 9:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

جهان فوتبال

استقلال از زبان مدیرعامل باشگاه

برنامه "جهان فوتبال" دوشنبه 14 آبان، با امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، درباره وضعیت این روزهای استقلال گفتگو کرد.

1397/08/15
|
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، در پاسخ به این سوال که به اعتقاد شما چرا این روزها استقلال علی رغم بازی خوبی که انجام می دهد، نتیجه نمی گیرد، عنوان کرد: متأسفانه اخیراً استقلال نتوانسته شرایط خوبی را برای هوادارن خود ایجاد کند. 2 بازی اخیر، به خصوص بازی مقابل سایپا نه تنها مستحق باخت نبودیم، بلکه باید پیروز میدان می شدیم؛ اما متأسفانه شرایط بازی طوری رقم خورد که نتوانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. به اعتقاد من روند بازیها برای ما مطلوب نبوده است.
فتحی ادامه داد: از دست دادن بازیکن، عدم هماهنگی بین بازیکنان، قرعه نامناسب، بازیهای سخت اول فصل، مسابقات جام باشگاه های آسیا، فشار روی بازیکنان، دعوت از 6 بازیکن ما به تیم ملی و نیز 6 بازیکن به تیم امید باعث عدم نتیجه گیری مطلوب استقلال شد. البته همه این موارد توجیهی نیست که ما نتوانیم خوب بازی کنیم. باشگاه ما، باشگاه بزرگی است و این تیم بازیکنی می خواهد که بداند کجا بازی می کند و قدردان باشد.
امیدوارم که از امروز روند صعودی شروع شود و بتوانیم نتایجی کسب کنیم که در شأن نام استقلال باشد و باعث رضایت هواداران و اهالی فوتبال شود.
وی، در پاسخ به این سوال که روز گذشته بعد از پایان تمرین از طرف باشگاه استقلال اعلام شد روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی نمی توانند همراه تیم به تبریز بروند و در بازی با ماشین سازی شرکت داشته باشند؛ این تنبیه بابت چه چیز بوده و آیا فقط برای همین یک بازی است، بیان کرد: خیر؛ تنها برای این بازی نیست. آن چیزی که تیم را به انسجام می رساند و عوامل موفقیت یک تیم را فراهم می کند، نظم و انضباط است. بنده به شفر، سرمربی تیم هم عنوان کرده ام که برای من پیروزی در درجه دوم است و رعایت اخلاق و نظم و انضباط اولویت دارد. هر کسی از اصول انضباطی و اخلاقی تیم عبور کند، جایی در تیم ما ندارد. بعد از تمرین شفر به بنده اطلاع داد که بازیکنانی بی انضباطی کرده اند. فعلاً این بازیکنان در اختیار باشگاه هستند تا کمیته انضباطی در این خصوص تصمیم بگیرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال، نیز در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه قصد دارد یک دستیار جدید برای شفر انتخاب کند یا این صحبت ها همه شایعه است، عنوان کرد: در باشگاه کمیته فنی تشکیل دادیم و از بزرگان استقلال دعوت کردیم که در این کمیته حضور داشته باشند. بحث انتخاب دستیار در کمیته فنی 2 بار مطرح شد که هر بار نه شفر اعلام کرد که من نیاز به دستیار دارم و نه کمیته فنی به این نتیجه رسید دستیار جدیدی نیاز است.
برنامه "جهان فوتبال" دوشنبه ها با اجرای شکری، ساعت 9:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
جهان فوتبال