صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

خشونت و التهاب در لیگ برتر فوتسال

برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 19 دی با حضور حسین شمس، کارشناس فوتسال به بررسی علت افزایش حاشیه های لیگ برتر فوتسال اختصاص داشت.

1397/10/22
09:36

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال، یکشنبه به مصاف شهروند ساری رفت. نیمه نخست این دیدار با 2 گل شهروند ساری به پایان رسید که به دلیل درگیری که میان بازیکنان 2 تیم پس از پایان نیمه نخست به وجود آمد و مجروح شدن بازیکنان تیم شهروند ساری، ناظر بازی مسابقه را نیمه تمام اعلام کرد.
حسین شمس، کارشناس فوتسال که چندی پیش نیز در مصاحبه با رادیو ورزش بیان کرده بود که فوتسال مسیر نادرستی در لیگ برتر پیش گرفته است؛ در رابطه به التهابات، درگیریها و بی اخلاقیهایی که در فوتسال رخ می دهد گفت: از اتفاقی که بین این دو تیم اتفاق افتاده واقعا متاسفم و ضربه اش را تنها فوتسال می خورد. فوتسال ما رها شده است. علی کفاشیان، رئیس کمیته فوتسال استعفا داده و الان در دبی حضور دارد. داوود پرهیزکار به عنوان سرپرست قرار داده شده و وقتی خبرنگار در مورد وقایعی که در فوتسال رخ داده از او سوال می پرسد؛ پاسخ می دهد که این موضوع به وی ارتباطی ندارد و تنها تیم ملی به او ربط دارد.
شمس در ادامه عنوان کرد: هیچ کس مسئولیت را به گردن نمی گیرد. فوتسال رها شده و همه می گویند که به ما ربطی ندارد. چندین بار چنین اتفاقات رخ داده ولی پیشگیری نشده است. باید کار را دست کاردان سپرد. این رشته باید از فوتبال جدا شود. سالهاست که می گوئیم کمیته فوتسال استقلال ندارد. این وضعیت فوتسال سوم جهان نیست.
برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 19 دی با اجرای هاشمی و کارشناسی منصوریان پخش شد. این برنامه کاری از گروه علوم ورزشی همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش