مجله ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

مجله ورزش هاي آبي

جلسه مسئولان فدراسیون شنا با وزیر ورزش

برنامه "مجله ورزش های آبی" روز یکشنبه 13 آبان با حضور محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به موضوع جلسه مسئولان این فدراسیون با وزیر ورزش و جوانان اختصاص داشت.

1397/08/14
|
10:00

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو که پنج شنبه هفته گذشته جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان داشت، درخصوص این جلسه اظهار کرد: ما از دکتر سلطانی فر تقاضای جلسه ای کرده بودیم که این درخواست در روز پنجشنبه عملی شد. در این جلسه در مورد مباحث تیم ملی واترپلو، برنامه های تیمهای ملی و همچنین مکانهای ورزشی و استخرهایی که در استانها باید در اختیار فدراسیون قرار گیرد، صحبت شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه دکتر سلطانی فر کاملا به فضای رشته های ما آشناست. در مجموع جلسه ای خوب و امیدبخشی بود و انرژی خوبی به مسئولان فدراسیون داد. اینکه وزیر کاملا مسائل رشته های فدراسیون ما را رصد می کند، باعث خوشحالی است.
رضوانی عنوان کرد: در این جلسه موضوع استخر 9 دی مورد بحث قرار گرفت. همچنین کارهایی که ما و شرکت تجهیز باید انجام دهیم که بتوانیم کارهای قانونی استخر را حل و فصل کنیم، بررسی شد. بعلاوه موضوع در اختیار قرار دادن یک استخر به هیئتهای استانی که دکتر سلطانی فر نیز خیلی به این موضوع تاکید دارد، مطرح و قرار شد در اسرع وقت انجام آن تسهیل گردد.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با اشاره به کسب عنوان سومی رقابتهای واترپلو جوانان آسیا و کسب سهمیه مسابقات جهانی در خصوص این دوره از مسابقات بیان کرد: در این مسابقات 6 تیم برتر مثل قزاقستان، چین، ژاپن، ازبکستان و کره جنوبی شرکت داشتند. هدف ما کسب سهمیه و حضور در مسابقات جهانی بود که این امر تحقق یافت. اگر بازی تدارکاتی و اردوی طولانی تری داشتیم می توانستیم چین را هم ببریم و مقام دوم دور از دسترس نبود. نتیجه گرفته شده منطقی بود. تا 3 و 4 سال آینده نیز اتفاقات خوبی در واترپلو خواهد افتاد.
وی در رابطه به تیم ملی شنا گفت: 3 روز پیش اردوی تیم ملی شنا تشکیل شد و نخبگان شنا در استخرهای شیرودی و 9 دی حضور داشتند و زیر نظر مربیان و کادر فنی مورد بررسی قرار گرفتند. همچنین کلاس روانشناسی برای آنها برگزار شد. هفته قبل نیز کلینیکی در زنجان داشتیم. قصد داریم مشاور خارجی هم در کنار تیم ملی داشته باشیم. امیدواریم موفقیتهایی که در شنا انتظار داریم، در این مسیر زودتر به آنها برسیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های آبی" روز یکشنبه 13 آبان با اجرای شریفی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته درمیان) از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
مجله ورزش های آبی