از ساعت به مدت

گوینده شبكه رادیویی ورزش: تعامل مسئولان در كانال رادیویی ورزش بانوان ما را به پیشرفت ورزش بانوان نزدیك می‌كند

بتول مرادی گوینده رادیو ورزش در گفتگویی با خبرنگار این شبكه از ضرورت تشكیل كانال رادیویی ورزش بانوان مواردی را مطرح كرد.

1401/04/24
12:12

بتول مرادی گوینده رادیو ورزش در خصوص افتتاح كانال رادیویی ورزش بانوان عنوان كرد: این حركت اتفاق بسیار شایسته‌ای است. به نظرم بعد از این رویداد شاهد پویایی و شكوه هر چه بیشتر در حوزه ورزش بانوان خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه نیمی از جمعیت كشورمان را بانوان عزیز تشكیل می‌دهند، حتما باید نگاه ویژه‌ای به ورزش این قشر از جامعه وجود داشته باشد. این رسالت مهم و وظیفه سنگین سال‌هاست كه بر دوش شبكه رادیویی ورزش قرار گرفته است.

مرادی درباره ضرورت اطلاع رسانی حوزه بانوان گفت: هر چقدر بیشتر به ورزش بانوان پرداخته و رویدادهای مختلفی پوشش داده و قهرمانان و ملی‌پوشان بانوی ما معرفی شوند به همان میزان توجه مسئولان رده‌های بالاتر و حمایت‌های مادی و معنوی آنان را در پی خواهد داشت.

گوینده رادیو ورزش درباره انتظارات خود از این كانال ورزش بانوان گفت: مهمترین انتظار ما مربوط به تعامل و همدلی مسئولان ورزش بانوان، نواب روسای ورزش بانوان در فدراسیون‌ها و به طور كلی تمام كسانی كه در حوزه ورزش بانوان دستی بر آتش دارند. همچنین پاسخگویی به موقع و صریح درخصوص مشكلات و ارائه راهكارهای مناسب در جهت مرتفع شدن معضلات همه ما را گام به گام به شكوفایی و پیشرفت ورزش بانوان نزدیك خواهد كرد.

بتول مرادی در پایان خاطرنشان كرد: امیدوارم تك تك ما در رادیو ورزش و كانال اختصاصی ورزش بانوان بتوانیم رسالت اصلی و مهم خود را در مسیر اطلاع‌رسانی  خبرهای به روز، مشاركت و تعامل با مسئولان، پیگیری مشكلات ورزش بانوان چه در بخش قهرمانی و حرفه‌ای و چه در بخش همگانی و روستایی و عشایری به خوبی انجام دهیم. قطعا با فرهنگ‌سازی در تمامی این زمینه‌ها شاهد فعالیت بانوان در رشته‌های مختلف ورزشی خواهیم بود و هر روز و هر لحظه به آمار دختران و مادران سلامت و قدرتمند و شاد اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت