صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

تکلیف نامشخص تیم ملی تفنگ/ توافق یاعدم توافق؟

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 27 آبان در گزارشی موضوع خداحافظی سرمربی تیم ملی تفنگ بانوان را پیگیری کرد.

1399/08/27
10:02

به گزارش رادیو ورزش؛ ماجراهایی بعد از خداحافظی الهام هاشمی، سرمربی تیم ملی تفنگ اتفاق افتاد و متأسفانه فدراسیون هنوز تصمیم گیری نکرده است. الهام هاشمی در برنامه "ورزش ایران تیراندازی" رادیو ورزش با اشاره به جلساتی که بعد از خداحافظی اش داشت، گفت: از 13 مرداد که قرارداد من تمام شد تا 3 مهر که همچنان سر تمرین بودم، با حضور مسئولین فدراسیون 3 جلسه برگزار شد. بعد از اینکه شرایط من را نپذیرفتند، با احترام و تشکر از حمایت های رئیس فدارسیون خداحافظی کردم و دیگر سر تمرین نرفتم.
وی ادامه داد: امیدوارم که فدراسیون زودتر شرایط من را بپذیرد و اگر چنین تصمیمی ندارد، هر چه سریعتر سرمربی جدید را معرفی کند تا ملی پوشان از تمریناتشان عقب نیافتند. واقعاً‌ نمی دانم چرا این قضیه آنقدر کش پیدا می کند.
کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان هم در این قضیه ورود کرده اند تا مسئله به خیر و خوشی به پایان برسد؛ اما جلسه دوم مسئولان با رئیس فدراسیون و هاشمی به تعویق افتاد و مهین فرهادی زاد، معاون توسعه بانوان وزارت ورزش و جوانان در همین برنامه ابراز امیدواری کرد که مشکلات حل می شود.
جلسه هفته گذشته برگزار شد و قرار شد نتیجه نهایی توافق یا عدم توافق با سرمربی تیم ملی هر چه زودتر اعلام شود.
الهام هاشمی در خصوص جلسه هفته گذشته اظهار کرد: من شرایط نهایی را خدمتشان عرض کردم و قرار بر این شد به محض اینکه شرایط از سوی فدراسیون پذیرفته شد، با نظارت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش که قول حمایت داده اند، سر تمرین تیم حاضر شوم.
سرمربی تیم ملی تیراندازی بانوان در پاسخ به این سوال که وقتی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان قول حمایت داده اند، مشکل کار کجاست، تصریح کرد: حرف اصلی من این است که شرایط موجود در شأن یک تیم المپیکی نیست. فقط مسائل اقتصادی کشور، تحریم و کرونا را بهانه می کنیم؛ ولی مسئله این است که مشکلات برای همه رشته ها وجود دارد. ورزشکاران ما 3 دوره که تمرین داشتند، حتی یک تب سنجی انجام نشده است. تنها چیزی که از سوی فدراسیون در اختیار آنها قرار می گیرد، ساچمه و آب است.
رسولی، مدیر تیم ملی در این زمینه گفت: مذاکرات ادامه دارد. روی تک تک موضوعات بحث و انشالله تصمیم گیری می شود.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای خواجه وند و کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش