درخواست فرامرزیان از رییس سازمان برنامه و بودجه

معاون پشتیبانی و توسعه منابع مالی وزارت ورزش و جوانان در خواست سه برابر شدن اعتبارات حوزه ورزش در سال ١4٠٠ را از رییس سازمان برنامه و بودجه خواستار شد.

1399/07/12
14:28

به گزارش رادیو ورزش؛ «ژاله فرامرزیان» در نشست معاون رییس جمهوری با مسوولان ورزش و روسای فدراسیون‌ها، گفت: سال گذشته پیشنهادات ما برای اعتبارات حوزه ورزش 900 میلیارد بود اما حدود 400 میلیارد تصویب شد.
وی ادامه داد: در سال گذشته 85 درصد اعتبارات تخصیص‌ داده شد اما در همان سال حدود 82 میلیارد برای پاداش قهرمانان در جاکارتا هزینه کردیم.
فرامرزان، اظهار داشت: امسال تنها سالی است که کسی درآمد ندارد و در نتیجه نمی‌توان مدیریت کرد.
در ادامه «علی مرادی» رییس فدراسیون وزنه‌برداری، گفت: سال آینده انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و هر دوره چند ماه قبل و بعد تلاطمات سیاسی وجود دارد که این موضوع منابع مالی ما را دچار مشکل می‌کند.
وی افزود: نوبخت همیشه کنار ورزش بوده اما درخواست دارم این موضوع را مورد توجه قرار دهد که اگر مسابقات کسب سهمیه هم تمام شود حمایت ها تداوم داشته باشد.
سپس، رئیس فدراسیون شمشیربازی همه در این نشست به طور صریح گفت: مشکل یک کلمه و آن پول است.
«فضل الله باقرزاده» افزود: اعتبار شمشیربازی ایتالیا 10 میلیون دلار است که معادل بودحه یک سال تمام فدراسیون‌ها است. کاری به تاریخچه ورزش کشور ندارم، شرایط اکنون ورزش را می‌گویم که کار خیلی سخت است.

دسترسی سریع