ایراندخت شنبه تا 5شنبه از ساعت 14:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

ايراندخت

موسوی: در فدراسیون فوتبال تفاوتی بین بانوان و آقایان وجود ندارد/ سرمربی فوتسال بانوان معرفی خواهد شد

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: ریاست فدراسیون تفاوتی بین فوتبال و فوتسال بانوان و آقایان قائل نمی شود.

1400/05/26
14:57

به گزارش رادیو ورزش؛ شهره موسوی نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در گفت و گوی اختصاصی با برنامه ایراندوخت بیان کرد: فدراسیون فوتبال با ریاست عزیزی خادم هیچ تفاوتی بین بانوان و اقایان قائل نیست. تیم بانوان نسبت به گذشته بهتر از قبل و با انکیزه کار خود را ادامه می‌دهند. تمرینات تیم ملی بانوان دز رده سنی بزرگسالان با حمایت فدراسیون به جد پیگیری می شود.

او در ادامه اظهار کرد: 22 شهریور ماه رقابت های انتخابی فوتبال آسیا اعزام می شوند. 29 مردادماه تیم ملی به جهت حضور در اردوی تدارکاتی راهی ازبکستان می شود. در تاریخ 1 و 4 شهریورماه مسابقه تدارکاتی خواهیم داشت.

موسوی گفت: برای استعدادیابی یک سایت راه اندازی شده است و بانوان می توانند ثبت نام کنند و نفرات برتر به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند. تیم ملی فوتسال بانوان قهرمان آسیا است و توجه ویژه ای به ورزشکاران می شود.

او در پایان عنوان کرد: برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ساعت ها کار مارشناسی صورت گرفته است. کمیته فوتسال بانوان تلاش کرده است وظیفه خود را به خوبی انحام بدهد. به زودی سرمربی تیم فوتسال بانوان معرفی خواهد شد تا قهرمانی خود را در آسیا حفظ کند. من با مظفر سرمربی سابق تیم ملی به صورت تلفنی صبحت کردم و اعلام کردند که چون با تیم ملی فوتسال کویت قرارداد دارند نمی توانند در ایران حضور پیدا کند.

دسترسی سریع
ایراندخت