گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

پخش زنده و همزمان دیدار دختران هندبال ایران و مقدونیه از رادیو ورزش و كانال صدای ورزش بانوان

مسابقه هندبال دختران ایران و مقدونیه به صورت زنده و همزمان از رادیو ورزش و كانال صدای ورزش بانوان از طریق نرم‌افزار ایرانصدا پخش می‌شود.

1401/05/10
13:53

به گزارش رادیو ورزش؛ كانال صدای ورزش بانوان علاوه بر تولید برنامه‌های مختلف با موضوع پزشكی _ ورزشی و مستنداتی از زندگی قهرمانان، به مطالبه‌گری در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی و پخش زنده مسابقات داخلی و بین‌المللی بانوان می‌پردازد.

كانال صدای ورزش بانوان برای نخستین بار كار خود را با پخش مستقیم نهمین دوره از رقابت‌های جهانی دختران هندبالیست در رده نوجوانان آغاز كرد. این رقابت‌ها در مقدونیه شمالی در حال برگزاری است و علاوه بر حضور یك گزارشگر در محل برگزاری مسابقات، معصومه كیانی و محیا شهسواری هم به صورت زنده در استودیوی كانال صدای ورزش بانوان به كارشناسی و گزارشگری این رویداد می‌پردازند.

فردا شب و در آخرین دیدار مرحله گروهی، دختران هندبال ایران به مصاف مقدونیه خواهند رفت تا برای كسب صدرنشینی گروه B برابر هم قرار گیرند.

این مسابقه به صورت زنده و همزمان فردا 11 مرداد ساعت 23 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز و كانال صدای ورزش بانوان بر روی نرم‌افزار ایرانصدا پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی