گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

صعود پیكان به فینال والیبال باشگاه‌های آسیا

تیم پیكان با غلبه بر تاراز قزاقستان به فینال والیبال باشگاه‌های آسیا صعود كرد.

1401/02/29
18:44

به گزارش رادیو ورزش؛ مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 امروز با چهار دیدار در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران پیگیری می‌شود. در سومین دیدار این مرحله و در گروه چهار تیم برتر كه برای رتبه‌‌های اول تا چهارم با هم بازی می‌كنند، تیم‌های پیكان ایران و تاراز قزاقستان به مصاف یكدیگر رفتند.

اروین انگاپت، آرمین تشكری، نیمیر عبدالعزیز، حمزه زرینی، سیدمحمد موسوی و سعید معروف بازیكنان شروع كننده برای تیم پیكان در این مسابقه بودند.
پیكانی‌ها در ست نخست این دیدار به نوعی برابر تاراز غافلگیر شدند و نتیجه ست را 36 بر 34 به حریف واگذار كردند كه طولانی ترین ست از نظر زمان و امتیاز در این رقابت‌ها بود.

شاگردان پیمان اكبری سرمربی پیكان در ادامه مسابقات در سه متوالی با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 21 و 25 بر 17 به پیروزی رسیدند تا به عنوان نخستین تیم فینالیست جام بیست‌ودوم باشگاه‌های آسیا معرفی شوند. در ابتدای ست دوم پوریا فیاضی به جای زرینی در شروع مسابقه به میدان آمد.

دو هزار تماشاگر در سالن 12 هزار نفری آزادی نظاره‌گر تلاش پیكانی ها برای شكست حریف بودند و در هر لحظه آنان را در این مسیر همراهی كردند.

از دقایقی دیگر تیم مقاومت شهداب یزد نیز در گروه چهار تیم برتر مسابقات به مصاف سانتوری ژاپن خواهد رفت كه برنده این دیدار در دیدار نهایی حریف پیكان تهران خواهد بود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی