هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

هوادار

10 درصد قرارداد بازیکنان نفت پرداخت شد


برنامه "هوادار" پنج شنبه 2 شهریور، با درخشان، سرمربی تیم نفت تهران، درباره وضعیت این تیم به گفتگو پرداخت.

1396/06/04
|
09:21


به گزارش رادیو ورزش؛ درخشان، سرمربی تیم نفت تهران، در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل مطالبات بازیکنان و کادر فنی برطرف شد، بیان کرد: خداروشکر دیروز 10 درصد از مبلغ قرارداد به بازیکنان پرداخت شد تا یک مقدار ذهنشان برای بازیهای بعد آماده شود؛ مابقی مشکلات هم انشالله تا هفته های آینده برطرف خواهد شد.
درخشان، به استراحت کوتاه بازیکنان با توجه به تمرینات محدود اشاره کرد و گفت: ما فرصت آنچنانی نداریم. با توجه به اینکه مانند دیگر تیم ها از ابتدای فصل نتوانستیم بدنسازی کنیم، یک مقدار عقب تر هستیم و نمی توانیم زیاد به بازیکنان استراحت بدهیم. بعد از بازی امروز مقابل سیاه جامگان تنها یک روز استراحت خواهیم داشت و مجدداً کار را آغاز می کنیم.
وی، درباره قرعه جام حذفی و برخورد با تیم پرسپولیس گفت: این قرعه ای بوده که رقم خورده است و ما مجبور هستیم که بازیها را انجام دهیم. امیدوارم تا زمانیکه بخواهیم مقابل پرسپولیس قرار بگیریم، شرایط تیم بهتر شود و انشالله بازی قابل قبولی را مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده و کارشناسی شهاب قاسمی و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار