تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

10 مهر آغاز تور دوچرخه سواری ایران -آذربایجان

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 7 مهر در گفتگو با خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به موضوع برگزاری تور دوچرخه سواری ایران -آذربایجان اختصاص داشت.

1398/07/08
14:20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری پیرامون برگزاری تور ایران-آذربایجان توضیح داد: سی و چهارمین دوره تور ایران و آذربایجان با حضور 15 تیم از 11 كشور از دهم مهر ماه آغاز می شود. مرحله اول از مسیر تبریز به ارس به مسافت 148 كیلومتر، مرحله دوم از مسیر ارس به خوی به مسافت 180 كیلومتر، مرحله سوم از مسیر ارومیه به تبریز به مسافت 163 كیلومتر، مرحله چهارم از مسیر تبریز به سرین به مسافت 198 كیلومتر و آخرین مرحله مسیر سرین به تبریز به مسافت 189 كیلومتر است.
وی در ادامه افزود: 11 كشور در این تورنمنت شركت كرده اند كه ایران چهار تیم، مالزی دو تیم و كشور‌های روسیه، قزاقستان، بحرین، آفریقای جنوبی، هنگ كنگ، چین، بلاروس، تركیه و بلژیك هر كدام یك تیم به این دوره از مسابقات معرفی كرده‌اند.
قمری اعلام كرد: مجموع جوایز این تور به ارزش 70 هزار یورو است كه بخشی كمك به تیمها و 37 هزار یورو هم توزیع جوایز داریم. همچنین این تور 620 امتیاز برای كسب سهمیه المپیك دارد. تاكنون یك سهمیه جاده ما قطعی شده است و در تلاش هستیم كه آن را به دو سهمیه ارتقا دهیم. این تور نیمه حرفه ای است و شرایط خاصی دارد و به نظر می رسد به دلیل امتیاز سهمیه المپیك و همچنین جوایز آن، مسابقات سخت و سنگینی در این رویداد رقم بخورد.
رئیس فدراسیون دوچرخه عنوان كرد: امروز منابع مورد نیاز را تامین كرده ایم و فردا در اختیار برگزار كننده قرار می دهیم. هزینه برگزاری این تور حدود 2 میلیارد تومان است كه یك میلیارد و دویست تومان از منابع داخلی و مابقی از طریق اسپانسر تامین شده است. در ضمن این مسابقات پخش زنده تلویزیونی دارد. بعلاوه دو نماینده فدراسیون جهانی نیز بر این مسابقات نظارت دارند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 7 مهر با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول