صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

كلهر: كار خوب رسول خطیبی استفاده از خط یك سوم دفاعی پرسپولیس بود

پیشكسوت و بازیكن اسبق پرسپولیس گفت: خط دفاعی پرسپولیس به دلیل عدم حمایت از خط هافبك دچار اشتباهات فردی شد و بازیكنان آلومینیوم از این فرصت استفاده كردند.

1400/08/11
11:56

به گزارش رادیو ورزش؛ محمود كلهر پیشكسوت و بازیكن اسبق پرسپولیس در ارتباطی زنده با برنامه صبح و ورزش درباره دیدار شب گذشته پرسپولیس و آلومینیوم اظهار داشت: متاسفانه در خط میانی تیم پرسپولیس هنوز بازیكن طراحی كه در جناح چپ و راست حملات این تیم را طراحی و بازی سازی كند وجود ندارد. پرسپولیس بازیكنانی را دارد كه می توانند این وظیفه را به درستی انجام دهند. در سال گذشته هم در همین زمین به تیم حریف باخت. ارتباط خط میانی و خط حمله و اینكه بتوانند رابطه خوبی را با خط دفاعی برقرار كنند در زمین وجود دارد ولی بازی سازی به درستی انجام نمی‌شود.

وی با اشاره به بازیكنان كلیدی این تیم ادامه داد: عیسی آل كثیر و مهدی عبدی از بازیكنانی هستند كه تمام توانایی های خود را به خوبی نشان دادند. باید خط هافبك اضافه و بتوانند از خط دفاعی توپ گیری كنند‌. این مشكل در بازی گذشته هم وجود داشت. خط دفاعی پرسپولیس به دلیل عدم حمایت از خط هافبك دچار اشتباهات فردی شد.

كلهر تیم آلومینیوم را اینگونه ارزیابی كرد: كار خوب رسول خطیبی استفاده از خط یك سوم دفاعی پرسپولیس بود. بسیار خوب بازی كردند. در تمام نقاط زمین نسبت به تیم پرسپولیس برتری عددی داشتند. ناهماهنگی در خط هافبك پرسپولیس زیاد بود و تیم خطیبی به خوبی از این فرصت استفاده كرد و حتی می‌توانستند به گل های بیشتری دست پیدا كنند.

بازیكن اسبق پرسپولیس گفت: اسدی هنوز با تیم هماهنگ نشده و من میدوارم در این منطقه كه پست كلیدی است بازیكنانی قرار بگیرند كه ارتباط خوبی با خط دفاعی دارند. شی گذشته 2 فوروارد پرسپولیس تعویض شدند و این موضوع كمك زیادی به تیم نكرد بلكه به آلومینیوم این فرصت را داد تا بتواند برنامه های تاكتیكی خود را اجرا كند.

محمود كلهر در پایان خاطرنشان كرد: با توجه به مشكلاتی كه در تیم پرسپولیس وجود دارد هیچ چیزی از ارزش های كادر فنی این تیم كم نخواهد كرد چرا كه در این مدت نتایج بدی هم كسب نكرده است. هر چه پیش می‌رویم تیم ها شكل خود را پیدا كرده و شرایط بازی پیدا می‌كنند. قطعا تمام تیم‌ها برای بازی هایی كه هر هفته سخت تر می‌شود در حال برنامه ریزی هستند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش