صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

برنامه های فدراسیون برای روز جهانی فوتبال بانوان

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 17 اسفند، با سارا عسگری، مدیر رسانه ای تیم های ملی فوتبال بانوان كشور، پیرامون برنامه هایی كه برای روز جهانی فوتبال بانوان تدارك دیده شده است، گفتگو كرد.

1395/12/17
11:20

به گزارش رادیو ورزش؛ سارا عسگری، مدیر رسانه ای تیم های ملی فوتبال بانوان كشور، در ارتباط با برنامه هایی كه برای امروز (روز جهانی فوتبال بانوان) درنظر گرفته شده است، اظهار داشت: با توجه به اینكه FIFA و AFC نامه ای به كشورهای عضو ارسال كرده و اعلام داشته كه روز 17 اسفند، روز جهانی فوتبال بانوان باشد و این روز باید به فوتبال بانوان اختصاص داده شود؛ در همین راستا فدراسیون فوتبال برنامه های مختلفی را برای این روز درنظر گرفته تا تیم های فوتبالی از كلاسهای آموزشی، داوری، پزشكی، فنی، و كارگاه های فرهنگی استفاده كنند.
عسگری، خاطرنشان كرد: تیم های ملی جوانان و بزرگسالان بانوان به همراه تیم ملی اكراین نیز در این مراسم حضور دارند. مراسم افتتاحیه روز فوتبال بانوان از ساعت 9:30 صبح امروز با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، مسئولان وزارت ورزش و جوانان و استان تهران و همچنین جمعی از پیشكسوتان فوتبال بانوان در مركز تیمهای ملی برگزار می شود.
مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال بانوان ایران، در پاسخ به این سوال كه آیا تیم ملی فوتبال اكراین فقط به خاطر حضور در این مراسم در ایران حضور پیدا كرده است، گفت: خیر، تیم ملی اكراین از جمعه هفته گذشته وارد تهران شده تا 3 بازی تداركاتی با تیم های ملی جوانان و بزرگسالان بانوان كشورمان انجام دهد.
وی، ادامه داد: نخستین بازی دوستانه تیم ملی اكراین با تیم ملی جوانان ایران روز یكشنبه برگزار شد و تیم ملی كشورمان توانست با نتیجه 2-1 اكراین را شكست دهد. روز گذشته تیم ملی اكراین با تیم ملی بزرگسالانمان بازی كرد كه نتیجه این بازی بدون گل بود. فردا آخرین بازی تداركاتی بزرگسالان ایران و اكراین در ورزشگاه آرارات برگزار می شود.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با كارشناسی شهاب قاسمی و اجرای زورقچیان و كاظم زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش