صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقيقه

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 17 اسفند، با سارا عسگری، مدیر رسانه ای تیم های ملی فوتبال بانوان کشور، پیرامون برنامه هایی که برای روز جهانی فوتبال بانوان تدارک دیده شده است، گفتگو کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ سارا عسگری، مدیر رسانه ای تیم های ملی فوتبال بانوان کشور، در ارتباط با برنامه هایی که برای امروز (روز جهانی فوتبال بانوان) درنظر گرفته شده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه FIFA و AFC نامه ای به کشورهای عضو ارسال کرده و اعلام داشته که روز 17 اسفند، روز جهانی فوتبال بانوان باشد و این روز باید به فوتبال بانوان اختصاص داده شود؛ در همین راستا فدراسیون فوتبال برنامه های مختلفی را برای این روز درنظر گرفته تا تیم های فوتبالی از کلاسهای آموزشی، داوری، پزشکی، فنی، و کارگاه های فرهنگی استفاده کنند.
عسگری، خاطرنشان کرد: تیم های ملی جوانان و بزرگسالان بانوان به همراه تیم ملی اکراین نیز در این مراسم حضور دارند. مراسم افتتاحیه روز فوتبال بانوان از ساعت 9:30 صبح امروز با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، مسئولان وزارت ورزش و جوانان و استان تهران و همچنین جمعی از پیشکسوتان فوتبال بانوان در مرکز تیمهای ملی برگزار می شود.
مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال بانوان ایران، در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی فوتبال اکراین فقط به خاطر حضور در این مراسم در ایران حضور پیدا کرده است، گفت: خیر، تیم ملی اکراین از جمعه هفته گذشته وارد تهران شده تا 3 بازی تدارکاتی با تیم های ملی جوانان و بزرگسالان بانوان کشورمان انجام دهد.
وی، ادامه داد: نخستین بازی دوستانه تیم ملی اکراین با تیم ملی جوانان ایران روز یکشنبه برگزار شد و تیم ملی کشورمان توانست با نتیجه 2-1 اکراین را شکست دهد. روز گذشته تیم ملی اکراین با تیم ملی بزرگسالانمان بازی کرد که نتیجه این بازی بدون گل بود. فردا آخرین بازی تدارکاتی بزرگسالان ایران و اکراین در ورزشگاه آرارات برگزار می شود.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با کارشناسی شهاب قاسمی و اجرای زورقچیان و کاظم زاده، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: هانیه پرچلو

مرتبط با این خبر

  • برنامه اردویی تیم ملی فوتسال

  • میزبانی شایسته آبادان از رقابتهای جام جهانی کشتی

  • علت شکست پرسپولیس برابر الریان قطر

  • جنجالی در بازی خونه به خونه و نساجی مازندران

  • بررسی وضعیت استقلال و ذوب آهن برای دیدارهای امروز

  • نقاط ضعف و قوت لیگ برتر والیبال

  • سهمیه بوکس ایران در بازیهای کشورهای اسلامی

  • مشکلات میزبانی آبادان از جام جهانی کشتی

  • افشای پرداختی های باشگاه استقلال

  • نخستین پیروزی فوتبال ساحلی ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا