صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

مراسم تجلیل از قهرمانان با حضور رئیس جمهور

برنامه "صبح و ورزش" شنبه 14 اسفند، در گزارشی با علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری، در خصوص مراسم تجلیل از قهرمانان گفتگو كرد.

1395/12/14
12:02

به گزارش رادیو ورزش؛ در گزارشی از صانعی، خبرنگار رادیو ورزش، علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری، اظهار داشت: امروز مراسم تجلیل از قهرمانان در حضور مقام محترم ریاست جمهوری انجام می شود. بنده به نوبه خود از دولت تدبیر و امید به خاطر تلاش هایی كه در امر توسعه ورزش به عمل می آورند، تشكر می كنم.
وی، در ارتباط با آخرین دیپلماسی ها و رایزنی های انجام شده توسط این فدراسیون گفت: خوشبختانه طی سالیان اخیر ورزش كشورمان در سمت و سوی ایجاد دیپلماسی های ورزشی در سطح بین المللی در حال حركت است. روابط بین الملل وزارت ورزش با همكاری مسئول اصلی دیپلماسی عمومی كشور در سطح بین المللی كارهای بسیار خوب و با ارزشی انجام می دهد؛ همچنین فراكسیون ورزش كشور در حال انجام اقداماتی در مجلس شورای اسلامی است كه این اقدامات در حقیقت زیرساخت هایی است كه در جهت حضور هر چه بهتر نمایندگانمان در سطح بین الملل انجام می شود.
رئیس فدراسیون وزنه برداری، تصریح كرد: اخیراً مجمع فدراسیون وزنه برداری كشورمان شكل گرفته است. اعضای مجمع تصمیم گرفته اند كه بنده و برخی از افرادی كه در مجموعه فدراسیون وزنه برداری همكاری می كنند را به سطح جهانی معرفی كنند.
مرادی، در پاسخ به این پرسش كه شما نقش و جایگاه مراسمی كه با حضور ریاست جمهوری برگزار می شود و از قهرمانان و مدال آوران ایران به شایستگی تجلیل می شود را چقدر در ورزش مؤثر می دانید، بیان كرد: این مراسم برای ورزشكاران كشور ایجاد انگیزه می كند و همین انگیزه باعث می شود كه قهرمانان و پهلوانان چه در عرصه داخلی و چه در سطح بین الملل بتوانند دل مردم را بیشتر شاد كنند؛ همچنین نقش بسیار مؤثری در جهت احیا و ارتقاء ورزش دارد.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با كارشناسی شهاب قاسمی و اجرای زورقچیان و كاظم زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش