صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

بررسی بازیهای هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 11 اسفند، با بیژن ذوالفقارنسب، مربی و كارشناس فوتبال، درباره بازیهای هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به گفتگو پرداخت.

1395/12/11
12:16

به گزارش رادیو ورزش؛ بیژن ذوالفقارنسب، مربی و كارشناس فوتبال، درباره بازیهای هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه نتایج و عملكرد چهار نماینده كشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا رضایت بخش است كه من علت این اتفاق را عملكرد خوب فوتبال باشگاهی كشور می دانم. فوتبال ما در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به ادوار گذشته نتایج بهتری را كسب كرده و تیم ها با یك اعتماد بنفس بیشتری عمل كنند.
وی، در تحلیل عملكرد نمایندگان كشورمان اظهار كرد: تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان بازیهای خوبی را به نمایش گذاشتند. بازیكنان جوان استقلال در حال پوست اندازی هستند؛ به خود باوری رسیده اند و با كیفیت بهتری عمل می كنند. تیم ذوب آهن مقداری مشكل نیمكت دارد.
ذالفقارنسب، خاطرنشان كرد: اكنون در جدول هر چهار نماینده كشورمان 3 امتیازه هستند. تیم استقلال باید بسیار باهوش تر، با برنامه تر و مصمم تر ادامه دهد. من بسیار خوشبین هستم كه این تیم بتواند به مرحله بعد صعود پیدا كند.
وی، اضافه كرد: به اعتقاد من نتایج دو هفته اول بسیار خوب بوده است؛ به خصوص اینكه بعد از گذشت دو هفته از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هیچ یك از نمایندگانمان در ایران بازی نكردند؛ در حالیكه بازیها رفت و برگشت است. چنین اتفاقی بی سابقه است. امیدوارم در فدراسیون فوتبال یك دیپلماسی قوی به وجود بیاید تا در این زمینه ها حتماً اعمال نظر مثبت داشته باشند؛ قدرت خود را نشان بدهند و تابع نظرات گردانندگان CFA نباشند.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با كارشناسی والی زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش