صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

تحلیل عملکرد نمایندگان کشتی کشور در رقاتبهای جهانی مجارستان


برنامه "صبح و ورزش" یکشنبه 29 مهر، با مراد محمدی، مربی و پیشکسوت کشتی، درباره نتایج روز گذشته نمایندگان کشور در رقابتهای جهانی مجارستان به گفتگو پرداخت.

1397/07/29
14:50


به گزارش رادیو ورزش؛ مراد محمدی، مربی و پیشکسوت کشتی، در تحلیل رقابتهای روز گذشته نمایندگان کشور در مسابقات جهانی مجارستان اظهار داشت: به اعتقاد بنده اگر دیروز شانس داشتیم؛ شرایط یک مقدار بهتر رقم می خورد و کشتی گیرانمان در ثانیه ها بهتر تصمیم می گرفتند. یخکشی شرایط خیلی خوبی داشت و می توانست فینالیست شود؛ اما متأسفانه مقابل کشتی گیر کوبایی در یک ثانیه و 2 ثانیه ای که می توانست مدیریت کند، اشتباه کرد.
مصطفی حسین خانی هم خیلی خوب کشتی گرفت؛ اما در ثانیه های آخر کم آورد. پرویز هادی در مقابل دو کشتی گیر مطرح دنیا خیلی پهلوانانه کشتی گرفت. به نظرم عملکردش عالی بود؛ اما در برابر پتریاشویلی یک لحظه سهل انگاری کرد و بازی به سود حریف تمام شد.
حسن یزدانی هم متأسفانه قرعه اش در دور اول به کشتی گیر آمریکایی خورد. به نظر من اگر یک جای دیگر جدول با این حریف برخورد می کرد، نتیجه خیلی متفاوت بود.
وی، در پاسخ به این پرسش که بعضی از مخاطبان معتقدند ما در بخش مربیگری ضعف داریم و مربیان نمی توانند در کنار تشک به خوبی کشتی گیرانمان را هدایت کنند، نظر شما چیست، عنوان کرد: شما هر چقدر هم که کنار تشک باشید، آن هیجان کشتی مانع از شنیدن تذکرات مربی می شود؛ به همین جهت کار یک مقدار سخت تر است.
محمدی، نیز در پاسخ به این سوال که آیا شما با همزمانی پست ریاست فدراسیون کشتی و سرمربیگری تیم ملی موافقید، بیان کرد: خادم مسئولیت فدراسیون را به بنی تمیم داده است؛ اما در مجموع به اعتقاد بنده اگر مسئولیت ها تفکیک شود، بهتر است.
برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی والی پور، کاری از گروه علوم ورزشی است که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش