ورزش ایران(جانبازان و معلولان) چهارشنبه از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش جانبازان و معلولان)

وضعیت آماده سازی تیم ملی جودو نابینایان و کم‌بینایان

برنامه "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 24 مرداد در گفتگو با محمدرضا یوسف‌زاده، سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان به موضوع آماده سازی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان برای مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه پرداخت.

1398/05/24
10:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمدرضا یوسف زاده، سرمربی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان پیرامون وضعیت آماده سازی تیم ملی نابینایان و کم بینایان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اظهار کرد: در سال 98 پنج مرحله اردو برگزار کردیم که 2 مرحله در ارومیه و مازندران و 3 مرحله در تهران برگزار شد. این اردوها جهت آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه است که 15 و 16 شهریور در قزاقستان برگزار می شود. بدنسازی در آکادمی ملی المپیک و فنی و تخصصی در کمپهای تیم ملی در کنار تیم ملی جوانان انجام شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به سیاست وزارت ورزش و کمیته ملی پارالمپیک که بر مبنای کیفی سازی و مدال آوری است، ما از 7 وزن 6 ورزشکار اعزام خواهیم کرد. در حال حاضر سعید کوهکن در وزن 60_ کیلوگرم، رضا غلامی در 66_ کیلوگرم، علی عباس‌نژاد در 73_ کیلوگرم، علی شنانی در 81_ کیلوگرم، وحید نوری در 90_ کیلوگرم و محمدرضا خیرالله زاده 100+ کیلوگرم در اردو حضور دارند. فرهاد معابی سرمربیگری تیم را برعهده دارد.

یوسف زاده اعلام کرد: در این رقابتها جودوکاران در 3 کلاس B1,B2 وB3 شرکت می کنند. ورزشکاران هر سه کلاس می توانند با هم مسابقه دهند ولی نابینایان مطلق یعنی B1 امتیازاتی دارند.

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 24 مرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای چهارشنبه به مدت 55 دقیقه بروی آنتن شبکه رادیویی ورزش می رود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش جانبازان و معلولان)