صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 29 خرداد با حضور دکتر مهرافزا منوچهری، نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس به موضوع نحوه انتخاب تیم ملی تنیس بانوان برای اعزام به بازیهای آسیایی جاکارتا پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر مهرافزا منوچهری، نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس در پاسخ به علت نارضایتی عده ای از بازیکنان تنیس به نحوه انتخاب تیم ملی بانوان برای اعزام به مسابقات آسیایی جاکارتا اظهار کرد: متاسفانه در رشته تنیس شرایط متفاوت است. بازیکنان هر کدام مربی خصوصی دارند و خودشان و مربیانشان توقعات زیادی دارند.
وی ادامه داد: 11 بهمن ماه 96، طی نامه ای از فدراسیون درخواست شد که اسامی بازیکنان احتمالی را برای حضور در بازیهای آسیایی اعلام کنیم. ما هم از آنجا که منطقا باید بهترین نفرات خود را اعزام کنیم، دو نفر اول رنکینگ که از نظر مهارتی بسیار بالا و سطح شان با سایر بانوان کاملا متفاوت بود را اعلام کردیم.
منوچهری با اشاره به در نظر گرفته شدن 3 سهمیه برای بخش بانوان جهت شرکت در بازیهای آسیایی عنوان کرد: فدراسیون تنیس تصمیم گرفت که دو مرحله انتخابی برگزار کند. در مرحله اول نیز به کلیه بازیکنان شرایط را اعلام کردیم که 3 سهمیه داریم و نفرات نهایی براساس عملکردشان و همچنین نظر کادر فنی مشخص خواهند شد. البته در مرحله اول انتخابی، غزل پاک باطن به علت مشکلاتی که با دانشگاهش داشت، حضور نداشت و بعد به گروه اضافه شد. در مرحله دوم انتخابی که زودتر از موعد مقرر برگزار شد، صدف صادق وزیری، غزل پاک باطن، شهرزاد بانی سعید به عنوان 3 نفر اول و سارا آزاد دوست به عنوان ذخیره انتخاب شدند تا در 3 دوره اردوی بعدی کار را ادامه دهند.
وی تصریح کرد: مسئولان فنی ما با ارزیابی عملکرد بازیکنان حاضر در اردو بهترینها را انتخاب کردند. بعلاوه مستندات شامل بازیها و امتیازات بازیکنان هم موجود است. در ضمن ما از ابتدا به بازیکنان دعوت شده به اردو خاطر نشان کردیم که صدف صادق زیری و غزل پاک باطن به علت تفاوت بسیار زیادی که با بقیه تنیسورهای ما دارند، انتخاب شده و اسامی آنها اعلام شده است و رقابت در مورد نفرات بعدی است ولی الان عده ای از بازیکنان کم لطفی کرده و ادعا می کنند که در جریان این موضوع نبوده اند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 29 خرداد کاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

مرتبط با این خبر

  • مسابقات تنیس بزرگسالان مجمع بازیکنان قهرمان پیشکسوت

  • بجنورد میزبان هفدهمین دوره لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان

  • کسب مقام حاصل استعدادهای سرمایه گذاری شده در در بدمینتون

  • آخرین تلاش ها برای آماده سازی تنیس بازان در جاکارتا

  • آخرین مسابقات تنیس جام رمضان و ایده های نو برای سال های بعد

  • استقبال از مسابقات تنیس جام رمضان

  • اوقات فراغت تابستان دانش آموزان با میزهای پینگ پنگ پر می شود

  • برنامه های جامع هیات تنیس استان البرز برای توسعه این رشته ورزشی

  • تائید اعزام تنیس روی میز، اسکواش و تنیس به جاکارتا، بدمینتون در انتظار تصمیم گیری

  • برنامه ریزی مسابقات متعدد در تقویم فدراسیون تنیس