صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 15 خرداد با حضور علی اصغر غمناک، رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس به موضوع برگزاری مسابقات تنیس در سطح کشور پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ علی اصغر غمناک، رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس پیرامون برگزاری مسابقات تنیس جام رمضان و دیگر برنامه های مسابقاتی در سطح کشور اظهار کرد: طی سنوات گذشته مسابقات تنیس در دو بخش، یکی قبل از لیالی قدر و دیگری بعد از لیالی قدر برگزار می گردد. مسابقات جام رمضان در کلیه استانهای کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: مسابقات تنیس ویژه آقایان سطح B پلاس در اصفهان برگزار شد و استقبال خوبی هم از آن بعمل آمد و نزدیک 100 نفر شرکت کننده داشت. مسابقاتی نیز در سطح B در کرج در حال برگزای است. این مسابقات دارای رنک ملی هستند. از روز شنبه هم مسابقات رده سنی 10 ، 12 و 14 سال ویژه دختران و پسران در زمین های تنیس مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. البته قرار بود این مسابقه در ساری برگزار شود که متاسفانه امکان آن فراهم نشد.
غمناک تصریح کرد: بعد از ماه رمضان هم مسابقات متعددی در شهرهای مختلف داریم که از آن جمله برگزاری مسابقه بزرگسالان در سطح B در مشهد و سطح C پلاس در همدان است. بعلاوه قرار است در شهرستان بجنورد و اراک هم مسابقات C پلاس برگزار شود.
رئیس سازمان لیگ تنیس در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: برای مسابقات لیگ برتر بانوان 10 تیم اعلام آمادگی کرده اند. در بخش آقایان نیز 10 تیم اعلام آمادگی کرده اند که البته متقاضی بیشتری هم وجود دارد و شاید لیگ را با 12 تیم برگزار کنیم و حتی از سیرجان و سیستان و بلوچستان هم تیم داریم که نشان از علاقمندی و حرکت رو به رشد این شهرهاست که به فال نیک می گیریم. تیم های خوبی در لیگ شرکت کرده اند و حتی از بازیکنان خارجی هم بهره می برند. با توجه به اینکه تعداد بازیکنان هر تیم شامل دو نفر در بخش انفرادی و یک دو نفره است؛ هر تیم مجاز به استفاده از تنها یک بازیکن خارجی است.
برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 15 خرداد کاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

مرتبط با این خبر

  • بجنورد میزبان هفدهمین دوره لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان

  • کسب مقام حاصل استعدادهای سرمایه گذاری شده در در بدمینتون

  • آخرین تلاش ها برای آماده سازی تنیس بازان در جاکارتا

  • اما و اگرها در نحوه انتخابی تیم ملی تنیس بانوان برای اعزام به بازیهای آسیایی

  • آخرین مسابقات تنیس جام رمضان و ایده های نو برای سال های بعد

  • اوقات فراغت تابستان دانش آموزان با میزهای پینگ پنگ پر می شود

  • برنامه های جامع هیات تنیس استان البرز برای توسعه این رشته ورزشی

  • تائید اعزام تنیس روی میز، اسکواش و تنیس به جاکارتا، بدمینتون در انتظار تصمیم گیری

  • برنامه ریزی مسابقات متعدد در تقویم فدراسیون تنیس

  • "اسکواش" به جاکارتا می رود؛ "بدمینتون" در انتظار تصمیم گیری