صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 15 خرداد با حضور علی اصغر غمناک، رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس به موضوع برگزاری مسابقات تنیس در سطح کشور پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ علی اصغر غمناک، رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس پیرامون برگزاری مسابقات تنیس جام رمضان و دیگر برنامه های مسابقاتی در سطح کشور اظهار کرد: طی سنوات گذشته مسابقات تنیس در دو بخش، یکی قبل از لیالی قدر و دیگری بعد از لیالی قدر برگزار می گردد. مسابقات جام رمضان در کلیه استانهای کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: مسابقات تنیس ویژه آقایان سطح B پلاس در اصفهان برگزار شد و استقبال خوبی هم از آن بعمل آمد و نزدیک 100 نفر شرکت کننده داشت. مسابقاتی نیز در سطح B در کرج در حال برگزای است. این مسابقات دارای رنک ملی هستند. از روز شنبه هم مسابقات رده سنی 10 ، 12 و 14 سال ویژه دختران و پسران در زمین های تنیس مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. البته قرار بود این مسابقه در ساری برگزار شود که متاسفانه امکان آن فراهم نشد.
غمناک تصریح کرد: بعد از ماه رمضان هم مسابقات متعددی در شهرهای مختلف داریم که از آن جمله برگزاری مسابقه بزرگسالان در سطح B در مشهد و سطح C پلاس در همدان است. بعلاوه قرار است در شهرستان بجنورد و اراک هم مسابقات C پلاس برگزار شود.
رئیس سازمان لیگ تنیس در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: برای مسابقات لیگ برتر بانوان 10 تیم اعلام آمادگی کرده اند. در بخش آقایان نیز 10 تیم اعلام آمادگی کرده اند که البته متقاضی بیشتری هم وجود دارد و شاید لیگ را با 12 تیم برگزار کنیم و حتی از سیرجان و سیستان و بلوچستان هم تیم داریم که نشان از علاقمندی و حرکت رو به رشد این شهرهاست که به فال نیک می گیریم. تیم های خوبی در لیگ شرکت کرده اند و حتی از بازیکنان خارجی هم بهره می برند. با توجه به اینکه تعداد بازیکنان هر تیم شامل دو نفر در بخش انفرادی و یک دو نفره است؛ هر تیم مجاز به استفاده از تنها یک بازیکن خارجی است.
برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 15 خرداد کاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

مرتبط با این خبر

  • آخرین برنامه های مسابقات تنیس روی میز کشور

  • درخواست میزبانی ایران برای مسابقات دیویس کاپ آسیا

  • آغاز اردوهای تیم ملی تنیس از هفته چهارم آبان

  • تحویل باشگاه اسکواش انقلاب به فدراسیون اسکواش

  • رویکردهای جدید فدراسیون اسکواش در توسعه ورزش قهرمانی

  • برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی هوپس تنیس روی میز

  • دستاوردهای برگزاری رقابتهای تنیس زیر 14 سال آسیا در تایلند

  • انتخاب نفرات برتر تنیس ساحلی

  • برنامه های جدید فدراسیون تنیس در توسعه کیفی این رشته

  • نیما و نوشاد عالمیان و لیگ های اروپایی