جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

اعلام اسامی تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در مكزیك

اسامی تیم ملی جوانان اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان بدون حضور بانوان اعلام شد.

1402/08/15
15:39

وحید ربیعی، دبیركل فدراسیون وزنه برداری در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: پنجمین جلسه هیئت رئیسه در سال 1402 دیروز برگزار شد كه خروجی‌های بسیار خوبی داشت.

وی ادامه داد: یكی از این خروجی‌ها بررسی اعزام تیم ملی جوانان به مسابقات قهرمانی جوانان جهان مكزیك بود. در بخش پسرها بر اساس ركوردگیری‌هایی كه انجام شد و همچنین نظر كادر فنی و مقایسه با سال قبل نشان داده شد كه پسرها در آمادگی بسیار خوبی قرار دارند و تصمیم گرفته شد كه تیم پسرها به صورت كامل اعزام شوند.

ربیعی افزود: خانم‌ها هم قرار بود كه اگر به ركوردهایی كه مد نظر بود، برسند اعزام شوند كه در این مدت كوتاه به آن ركوردها و شرایط ایده آل نرسیدند و تصمیم گرفته شد كه تیم خانم‌ها اعزام نشود.

دبیركل فدراسیون وزنه‌برداری، اسامی تركیب جوانان برای اعزام به مسابقات قهرمانی جوانان جهان را به این شرح اعلام كرد: علیرضا یوسفی، طاها نعمتی، كوروش زارع، آریا پایدار، ابوالفضل زارع، علیرضا نصیری، حمیدرضا زارع، امیر محمد سلیمانی، عبدالله بیرانوند و ایلیا صالحی پور.

ربیعی در مورد یكی دیگر از خروجی‌های مهم جلسه هیئت رئیسه اظهار كرد: قرار بر این شد كه بر اساس شاخص‌هایی كه داریم، مربیان برتر انتخاب شوند. هر سال 10 مربی برتر آقا و 5 مربی برتر خانم انتخاب می‌شوند و ماهیانه از فدراسیون حقوق دریافت خواهند كرد.

دبیركل فدراسیون وزنه برداری در مورد كیانوش رستمی گفت: با توجه به اینكه كیانوش رستمی شرایطی كه كادر فنی در نظر گرفتند را پذیرفته‌ و در مسابقات هفته اول ركورد خود را ثبت كرده است. برای مسابقات قطر در وزن 102 كیلوگرم اسم او را رد كردیم و در حال رایزنی هستیم كه ان‌شاالله اعزام شود.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)