جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

آخوندی: وزنه‌برداری ایران خواهان جایگاه بین المللی محكم و قوی است

برنامه جهان ورزش امروز در گفتگو با آخوندی جایگاه وزنه برداری ایران در فدراسیون جهانی را بررسی كرد.

1401/07/11
09:53

محمدرضا آخوندی مشاور روابط بین الملل فدراسیون وزنه برداری در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش در خصوص سمت جدید وی در بخش روابط بین الملل اظهار كرد: از سال 2005 با بدنه فدراسیون وزنه برداری در ارتباط بودم، ایران از ستون های اصلی وزنه برداری دنیا است. البته باید بین المللی و همه جانبه نگاه می‌كردیم و جایگاه قهرمانان و داوران بین المللی را در عرصه بین المللی باز می‌كردیم.

آخوندی بیان كرد: هر اندازه كه در حوزه ورزشی از ستون ها هستیم در حوزه سیاست‌گذاری نیز باید به این جایگاه محكم و قوی برسیم و اثرگذار باشیم.

مشاور امور بین الملل فدراسیون وزنه برداری افزود: ما چهره های شایسته و افراد توانمندی را داریم و باید در بدنه فدراسیون جهانی و انتخابات كنفدراسیون آسیا جایگاه های خوبی بدست آوریم و از حقوق ایران دفاع كنیم. این حق ایران است كه این سهمیه را داشته باشد.

آخوندی تصریح كرد: قبل انتخابات كنفدراسیون آسیا یك انتخابات دیگر داریم، انتخاب كمیسیون ورزشكاران را در كلمبیا داریم و باید با برنامه‌ریزی فردی را كه انتخاب كردیم به عضویت كمیته بین الملل در بیاریم. این یك قدم بسیار بزرگ برای ماست. سه نفر از اعضا كمیته ورزشكاران به كمیته اجرایی می‌رود و یك كرسی به دست می‌آوریم.

آخوندی ادامه داد: بعد از آن در دی ماه كنفدراسیون آسیا را داریم كه باید تمام تلاش را كنیم كه نایب رئیسی به ایران برسد و در سه كمیته فنی، مربیان و پزشكی نماینده داشته باشیم.

جهان ورزش هر روز ساعت 9:00 و 15:00 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)