جهان ورزش (ژیمناستیک) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

بانوی ژیمناست سکاندار فدراسیون ژیمناستیک

برنامه مجله ژیمناستیک شنبه 31 تیر با حضور جمیله سروری، پیشکسوت ژیمناستیکی که سال ها در مقاطع مختلف به عنوان نائب رئیس و مدیر فعالیت داشته به موضوع انتخابات فدراسیون پرداخت.

1396/05/01
09:07

به گزارش رادیو ورزش؛ اتفاق خوبی برای ژیمناستیک کشورمان رخ داده و باید به جامعه ژیمناستیک تبریک گفت. پس از یک سال انتظار بالاخره انتخابات فدراسیون ژیمناستیک برگزار شد و رئیس منتخب فدراسیون ژیمناستیک بر جایگاه ریاست این فدراسیون نشست. موفقیت دکتر زهرا اینچه درگاهی مرهون جامعه مدیریت ورزش کشور و بانوان پرتلاش مدیریت ورزشی و همچنین بانوان ژیمناستی است که سالیان سال در عرصه ورزش تلاش کردند اما کمتر دیده شدند. امیدواریم با حضور رئیس جدید فدراسیون ژیمناستیک اتفاقات خوبی برای این رشته رقم بخورد. جذابیت ها و توانمندی های این رشته بنحوی است که انتظار می رود؛ ژیمناستیک ما طی این دوره متحول شود.
مراسم تودیع و معارفه ریاست فدراسیون ژیمناستیک برپا شد و زهرا اینچه درگاهی به عنوان اولین بانوی ژیمناست در پست ریاست فدراسیون انتخاب شد. کاندیداهای این فدراسیون اسبقیان، درگاهی، کاظمی و نوظهوریان بودند که نظر فدراسیون را جلب کردند و در این میان درگاهی با 24 رای موافق از 46 رای توانست تصدی این پست مهم را برای 4 سال در دست بگیرد.
جمیله سروری، پیشکسوت ژیمناستیکی که سال ها در مقاطع مختلف به عنوان نائب رئیس و مدیر تیم های ملی جایگاه و اهمیت ویژه ای در این ورزش دارد؛ در خصوص انتخابات فدراسیون ژیمناستیک گفت: همیشه بانوان مظلوم واقع می شدند و آنطور که دلمان می خواست نمی توانستیم پیشرفت کنیم. امیدواریم افرادی که در فدراسیون جدید تازه نفس هستند و سکان ژیمناستیک را بدست می گیرند؛ بتوانند پیشرفت کنند. در زمان نائب رئیسی من ظاهرا مساله مالی فقط در بخش بانوان احساس می شد. آقایان براحتی به کشورهای مختلف و مسابقات گوناگون اعزام می شدند اما وضع برای بانوان متفاوت بود و تمام این مسائل باعث تاسف و دلسردی من در دوره فعالیتم می شد. امیدوارم تشکیلات جدید تا جایی که ممکن است ورزشکاران را برای شرکت در مجامع بین المللی حمایت کند.
برنامه زنده مجله ژیمناستیک شنبه 31 تیر کاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)