جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

بانوی ژیمناست سكاندار فدراسیون ژیمناستیك

برنامه مجله ژیمناستیك شنبه 31 تیر با حضور جمیله سروری، پیشكسوت ژیمناستیكی كه سال ها در مقاطع مختلف به عنوان نائب رئیس و مدیر فعالیت داشته به موضوع انتخابات فدراسیون پرداخت.

1396/05/01
09:07

به گزارش رادیو ورزش؛ اتفاق خوبی برای ژیمناستیك كشورمان رخ داده و باید به جامعه ژیمناستیك تبریك گفت. پس از یك سال انتظار بالاخره انتخابات فدراسیون ژیمناستیك برگزار شد و رئیس منتخب فدراسیون ژیمناستیك بر جایگاه ریاست این فدراسیون نشست. موفقیت دكتر زهرا اینچه درگاهی مرهون جامعه مدیریت ورزش كشور و بانوان پرتلاش مدیریت ورزشی و همچنین بانوان ژیمناستی است كه سالیان سال در عرصه ورزش تلاش كردند اما كمتر دیده شدند. امیدواریم با حضور رئیس جدید فدراسیون ژیمناستیك اتفاقات خوبی برای این رشته رقم بخورد. جذابیت ها و توانمندی های این رشته بنحوی است كه انتظار می رود؛ ژیمناستیك ما طی این دوره متحول شود.
مراسم تودیع و معارفه ریاست فدراسیون ژیمناستیك برپا شد و زهرا اینچه درگاهی به عنوان اولین بانوی ژیمناست در پست ریاست فدراسیون انتخاب شد. كاندیداهای این فدراسیون اسبقیان، درگاهی، كاظمی و نوظهوریان بودند كه نظر فدراسیون را جلب كردند و در این میان درگاهی با 24 رای موافق از 46 رای توانست تصدی این پست مهم را برای 4 سال در دست بگیرد.
جمیله سروری، پیشكسوت ژیمناستیكی كه سال ها در مقاطع مختلف به عنوان نائب رئیس و مدیر تیم های ملی جایگاه و اهمیت ویژه ای در این ورزش دارد؛ در خصوص انتخابات فدراسیون ژیمناستیك گفت: همیشه بانوان مظلوم واقع می شدند و آنطور كه دلمان می خواست نمی توانستیم پیشرفت كنیم. امیدواریم افرادی كه در فدراسیون جدید تازه نفس هستند و سكان ژیمناستیك را بدست می گیرند؛ بتوانند پیشرفت كنند. در زمان نائب رئیسی من ظاهرا مساله مالی فقط در بخش بانوان احساس می شد. آقایان براحتی به كشورهای مختلف و مسابقات گوناگون اعزام می شدند اما وضع برای بانوان متفاوت بود و تمام این مسائل باعث تاسف و دلسردی من در دوره فعالیتم می شد. امیدوارم تشكیلات جدید تا جایی كه ممكن است ورزشكاران را برای شركت در مجامع بین المللی حمایت كند.
برنامه زنده مجله ژیمناستیك شنبه 31 تیر كاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)