جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

مجرد: تولیدی لباس تیم ملی در ثبت شماره من اشتباه كرد/ برای پوشیدن لباس شماره شش از موسوی اجازه گرفتم

بازیكن تیم ملی والیبال كشورمان گفت: قبل از رفتن به ژاپن یك سوءتفاهمی بر سر پیراهن آقای موسوی رخ داد كه تولیدی لباس شماره آن را به نام من زده بود.

1400/07/08
11:42

به گزارش رادیو ورزش؛ علی اصغر مجرد بهترین مدافع روی تور جام ملتهای آسیا در گفت و گو با برنامه جهان ورزش شبكه رادیویی ورزش گفت: برای ما قهرمانی مهم بود و این مقام فردی با كمك همه اعضای تیم به دست آمد.

وی ادامه داد: انتظار اینكه بهترین مدافع در جام ملتهای آسیا بشوم را نداشتم، اما در هر بازی تلاش می‌كردم بهترین عملكرد را داشته باشم.

مجرد بیان كرد: از روزی كه به ژاپن رفتیم شرایط خیلی سختی در آنجا بود و هدف اعضای تیم ملی قهرمانی در آسیا بود.

بازیكن تیم ملی والیبال كشورمان تصریح كرد: از اردیبهشت كه اردوهایمان آغاز شد از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت جزئی شدم كه زیرنظر دكتر افروزی و در مسابقات زیرنظر دكتر فرهادی كارهای درمانی خود را ادامه دادم و الان شرایطم خیلی بهتر شده و در حال انجام تمرینات هستم و فعلا مشكلی ندارم، اما در طول مسابقات كه فشار زیاد است باعث می‌شود بازیكن مصدوم شود.

وی افزود: در المپیك هم این مصدومیت را داشتم و دوست داشتم با همان مصدومیت بازی كنم چون وقتی لباس تیم ملی را می‌پوشم همه چیز از یادم می‌رود.

مجرد گفت: امثال آقای معروف و آقای موسوی برای ما جوانترها الگو بودند، اما متاسفانه قبل از رفتن به ژاپن یك سوءتفاهمی بر سر پیراهن آقای موسوی رخ داد كه تولیدی لباس شماره آن را به نام من زده بود.

وی افزود: قبل از مسابقات به من گفتند شماره شش را میخواهی یا 15 كه من گفتم شماره من 15 است كه آن را ثبت هم كردند، اما تولیدی لباس اشتباه كرده بود و روز آخری كه عازم ژاپن بودیم چون خیلی كار داشتم به یكی از بچه‌ها در هتل المپیك گفتم لباس‌هایم را جمع كند و همه را در چمدانم گذاشت و من آن را چك نكرده بودم و وقتی به ژاپن رسیدم آیدی كارت من با شماره 15 صادر شده بود و وقتی متوجه شدم شماره من شش است با آقای یزدان پناه و آقای كارخانه و آقای سلوكیان نزد مسئول برگزاری مسابقات رفتیم كه آیدی كارتم عوض شد.

مجرد ادامه داد: در ابتدا به مشكل خورده بودیم و می‌گفتند نمی‌توانید شماره را عوض كنید چون لیست دادید و امضا كردید. من شماره 15 را دوست دارم و چند سال است كه با این شماره بازی كردم. شماره شش برای آقای موسوی است و شماره‌هایی در تیم ملی است كه مردم این عزیزان را با این شماره‌ها می‌شناسند به همین دلیل با آقای موسوی تماس گرفتم كه خیلی لطف داشتند و گذاشتند در این مسابقات شماره شش را بپوشم و بیشتر از آن برای این خوشحال شدم كه به من گفتند طوری بازی كن كه انگار شماره شش دارد بازی می‌كند و آخر مسابقات توانستیم هم قهرمان شویم و هم مقام فردی بهترین مدافع را كسب كنم.

وی در پایان گفت: تقدیر بنده از آتشنشانان انجام وظیفه بود. من مدت محدودی در بجنورد بودم و به یك ایستگاه آتشنشانی رفتم و با دادن چند شاخه گل امیدوارم توانسته باشم از آنها تشكر كرده باشم چون این عزیزان برای نجات مردم جانشان را كف دستشان می‌گیرند.

برنامه جهان ورزش هر روز از ساعت 9 الی 10 صبح از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)