ورزش ایران ورزش های رزمی سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

شرایط تمرینی جودوکاران برای نبرد در میدان آسیایی

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 30 مرداد، با محمد منصوری، سرمربی تیم ملی جودوی مردان، در خصوص وضعیت ملی پوشان جودوی کشور برای حضور در جاکارتا به گفتگو پرداخت.

1397/05/30
13:29

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد منصوری، سرمربی تیم ملی جودوی مردان، درباره آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی اظهار کرد: بعد از اردوهای زیادی که پشت سر گذاشتیم، اردوی آخر را به دلیل تطابق آب و هوایی با محل برگزاری مسابقات آسیایی با 4 ورزشکار اصلی، 12 ورزشکار از تیم بزرگسالان و 5 ورزشکار از تیم ملی جوانان در رامسر برگزار کردیم. امروز به همراه تیم به تهران بازخواهیم گشت تا انشالله پنج شنبه 1 شهریور ساعت 10 به سمت جاکارتا حرکت کنیم.
منصوری، در پاسخ به این پرسش که تا لحظه اعزام برنامه تمرینی تیم به چه صورت خواهد بود، گفت: فردا بازیکنان یک جلسه تمرین دارند و پنج شنبه صبح در آکادمی المپیک آخرین جلسه تمرینی انجام می شود. طبق برنامه پیش بینی شده بازیکنان اعزامی 4 روز در جاکارتا تمرین خواهند داشت.
سرمربی تیم ملی جودو، برنامه مسابقات جودوکاران کشور در بازیهای آسیایی جاکارتا را اینطور تشریح کرد: 6 شهریور ماه وزن کشی روز اول انجام می شود. روز اول خجسته وزن کشی دارد و 7 شهریور ماه به میدان خواهد رفت. روز 8 شهریور محمد محمدی بریمانلو و سعید مولایی مبارزه می کنند و روز 9 شهریور جواد محجوب به رقابت با حریفان خواهد پرداخت.
وی، در پایان افزود: برای کاروان ورزش کشور آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم که تمام رشته ها خوش بدرخشند و پرچم کشورمان را به اهتزاز دربیاورند.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" کاری از گروه مسابقات ورزشی، با کارشناسی فرید خطیری روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)