از ساعت به مدت

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

اعلام برنامه آماده سازی تیمهای ملی دوومیدانی

برنامه "ورزش ایران، دوومیدانی" یکشنبه 21 مهر در گفتگو با حسین شایان، سخنگوی تیمهای ملی دوومیدانی به آخرین برنامه های تیمهای ملی اختصاص داشت.

1398/07/21
11:49

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین شایان سخنگوی تیمهای ملی دوومیدانی پیرامون برنامه های تیم ملی بیان کرد: سه شنبه جلسه سازمان تیمهای ملی در فدراسیون دوومیدانی تشکیل شد و مقرر شد که برای تیم ملی جوانان که سال آینده مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در پیش دارد، اردوهای مستمری برگزار شود. ما 5 مرحله اردو تا اسفند ماه خواهیم داشت که هر مرحله به مدت 3 هفته از اول تا 21 ام هر ماه است. در ضمن اسامی نفرات دعوت شده به اردوها اعلام شده است.
وی در ادامه افزود: بعد از اسفند ماه چند مرحله مسابقه انتخابی داریم و در نهایت تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل می شود. این اردوها باز است واگر ببینیم نفراتی هستند که استعداد و شایستگی دارند حتما به اردو دعوت خواهند شد. اگر هم نفراتی شرایطشان با تیم سازگار نباشد، از اردو خط خواهند خورد.
شایان اعلام کرد: مصوبه دیگر این جلسه در مورد تیم ملی صحرانوردی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بود که اسفند ماه سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارند. در 8 آذر مسابقه انتخابی برگزار می شود و بلافاصله بعد از آن اردوی تیم ملی تشکیل خواهد شد.
وی در پایان عنوان کرد: برای تیم ملی بزرگسالان هم مقرر شد که ورزشکاران به دو گروه تقسیم شوند. گروه اول ورزشکارانی هستند که شانس کسب ورودی المپیک را دارند و قرار است با مربیانشان هماهنگ و برنامه هایشان گرفته شود و برای آنها اردو تشکیل گردد. گروه دوم ورزشکارانی هستند که برای مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا در چین در نظر گرفته ایم که قرار شد جلسه آتی سازمان تیمهای ملی به برنامه های این ورزشکاران اختصاص یابد.
برنامه "ورزش ایران، دوومیدانی" یکشنبه 21 مهر ماه با اجرای زورقچیان و کارشناسی جهانگیر چراتی، روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)