باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

اعزام بانوان پاراتكواندو به چین برای كسب سهمیه پاراالمپیك

نایب رئیس فدراسیون تكواندو گفت: مبینا نعمت‌زاده 25 اسفند و لیلا میرزایی و آیلار جامی 27 اسفند ماه برای كسب سهمیه المپیك و پاراالمپیك به چین اعزام می‌شوند.

1402/12/14
13:08

لیلا سلیمی نایب رئیس فدراسیون تكواندو با حضور در برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: 10 روز میزبان 4 رویداد بین المللی در خانه تكواندو بودیم كه از همه به خاطر زحمات شبانه روزی كه به عنوان یك میزبان خوب و در حد نام ایران باشیم، تشكر می‌كنم. نماینده فدراسیون جهانی در مورد میزبانی ایران گفت: اولین بار است كه در خاورمیانه با این نظم و انضباط مسابقات برگزار شده است.

سلیمی در مورد سهمیه المپیك بانوان تكواندوكار و پاراتكواندو گفت: در تكواندو ناهید كیانی كه با توجه به امتیازات جدید در جدول رنكینگ المپیكی سوم شده، در المپیك رقابت خواهد كرد.مبینا نعمت‌زاده نیز با توجه به امتیازات جدید نهم شده است و در حال حاضر در اردوست و 25 اسفند برای كسب سهمیه قاره‌ای به چین اعزام می‌شود و در آنجا مسابقه می‌دهد كه امیدواریم سهمیه دوم را كسب كند. وقتی دو شانس در المپیك داشته باشیم فشار از روی ناهید كیانی هم برداشته می‌شود.

وی ادامه داد: در پاراتكواندو هم خانم مریم عبدالله پور قبلاً كسب سهمیه كرده است و 27 اسفند دو بازیكن لیلا میرزایی و آیلار جامی برای كسب سهمیه المپیك به رقابت می‌پردازند امیدواریم بتوانیم در پاراالمپیك هم 3 نماینده داشته باشیم و سه مدال خوشرنگ هم كسب كنیم.

نایب رئیس فدراسیون تكواندو افزود: دور برگشت مسابقات لیگ برتر نیز سه‌شنبه و چهارشنبه كه آخرین رویداد در اسفند ماه خواهد بود برگزار می‌شود.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان