باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

میرزایی اعلام كرد؛ برگزاری مراسم تقدیر شهرداری از مدال‌آوران پاراآسیایی در روز جهانی معلولین

معاون ورزش بانوان شهرداری گفت: مراسم تقدیر و تشكر شهرداری از مدال‌آوران پارا آسیایی در روز جهانی معلولین برگزار می‌شود.

1402/08/28
11:56

مرجان میرزایی، معاون ورزش بانوان شهرداری تهران در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی بیان كرد: مراسم تقدیر و تشكر شهرداری از مدال‌آوران پاراآسیایی در روز جهانی معلولین برگزار می‌شود.

میرزایی در مورد حضور نداشتن مربیان در مراسم تشكر از مدال‌آوران آسیایی گفت: تفاهمنامه با كمیته المپیك بوده است و ما مجری برنامه بودیم. اسامی از كمیته ملی المپیك به ما اعلام شده بود.

وی در مورد روند برگزاری مسابقات قهرمان شهر گفت: مسابقات قهرمان شهر 2 از ابتدای تیر به صورت محله‌ای برگزار شده است. از آبان تا آذر ماه به صورت منطقه‌ای برگزار خواهد شد. در دی ماه به صورت فرامطقه‌ای در 10 رشته ورزشی آقایان و بانوان برگزار می‌شود و تا پایان سال مسابقات كلانشهر را برگزار می‌كنیم. بعد از انتخاب قهرمان شهر، شهر قهرمان هم انتخاب خواهد شد.

میرزایی اضافه كرد: علاوه بر قهرمان شهر ما مسابقات پاراقهرمان شهر را نیز برای معلولین، نابینایان، كم‌بینایان، سندروم‌دان، اوتیسم و... برگزار كردیم. این مسابقات از اول مهرماه در هفته پارالمپیك در مناطق 22 گانه كشور شروع شده‌ است و فینال این مسابقات در هفته معلولین كه از 12 آذر است برگزار می‌شود.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان