باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

رضازاده: كادر فنی جدید برای تیم ملی پارا وزنه برداری انتخاب می‌شود

مدیر وزنه برداری جانبازان و معلولان گفت: در این هفته كادر فنی جدید برای تیم ملی پارا وزنه برداری انتخاب می‌شود.

1400/07/07
23:10

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین رضازاده مدیر وزنه برداری جانبازان و معلولان در گفت و گو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش درباره نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جانبازان و معلولان برای شركت در مسابقات جهانی گرجستان گفت: دو ماه دیگر مسابقات جهانی پارا وزنه برداری در گرجستان برگزار می‌شود و نزدیك به 19 پارا وزنه بردار را برای این اردو دعوت كردیم كه بین آنها جوانان هم هستند و زیرنظر كادر فنی تمرین می‌كنند و نفراتی كه ركوردهایشان به ركوردهای جهانی نزدیك باشد برای مسابقات جهانی انتخاب می‌شوند.

وی اظهار كرد: ما برای پارالمپیك توكیو پنج سهمیه كسب كرده بودیم و بچه‌ها در اردوهای خیلی خوبی در كیش، لاهیجان و تهران بودند. این اردوها با هماهنگی فدراسیون جانبازان و معلولان و كمك كمیته پارالمپیك برگزار شد تا بچه‌ها برای پارالمپیك آماده شوند.

رضازاده افزود: برای پنج سهمیه دو مدال طلا و سه مدال نقره پیش بینی كرده بودیم و با اینكه قبل از پارالمپیك در مسابقات بین المللی كه در تایلند برگزار شد همه ورزشكارانمان مدال طلا گرفتند و ركوردهای خوبی زدند، اما در پارالمپیك از لحاظ ركورد بچه‌ها هر كدام بین 10 تا بیست كیلوگرم زیر ركوردهایشان وزنه زدند.

مدیر وزنه برداری جانبازان و معلولان بیان كرد: در پارالمپیك شرایط ویژه است و با مسابقات جهانی و بین المللی دیگر فرق می‌كند، اما اینكه ورزشكارانمان به ركوردهای خود در پارالمپیك نرسیدند باعث نارضایتی كمیته پارالمپیك و فدراسیون جانبازان و معلولان شد.

رضازاده گفت: جلسه‌ای در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد و قرار شد یك بررسی دقیق انجام شود و كادر فنی را تغییر دهیم تا پارا وزنه برداران در مسابقات جهانی خوب كار كنند و ركوردهای خوبی بزنند. سعی می‌كنیم در این هفته به جمع بندی برسیم تا كادر فنی انتخاب شود.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 21 الی 22 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر