شبكه اطلاع رسانی دانا: واعظ آشتیانی: مجمع فوتبال بی خاصیت است/ لیدرهای مجازی عامل نفوذند

مدیرعامل سابق استقلال گفت: دولت باید هم اکنون تیمهای فوتبال خود را تعلیق کند.

1399/06/15
09:18

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیررضا واعظ آشتیانی در خصوص بحران فوتبال کشورمان و مسائل پیش آمده مثل وضعیت اساسنامه، پرونده ویلموتس، اوضاع فدراسیون، نامه تهدیدآمیز فیفا، مسائل باشگاه های استقلال، پرسپولیس، شهرخودرو، تیمهای نفتی و ... که همه درگیر مشکلاتی شده اند که فوتبال را برای مردم تلخ کرده اند؛ اظهار داشت: گوش شنوایی برای مطرح کردن انتقادات وجود ندارد. ظاهرا گروهی فارغ از اینکه انتقادشان کارشناسی شده باشد یا نه و منصفانه باشد یا نه مسیری را انتخاب کرده اند و کار خودشان را پیش می برند.

وی ادامه داد: فوتبال و ورزش ما به یک بهم خوردگی رسیده است که نیاز دارد مشکلاتش از نگاه فنی، مدیریتی، فرهنگی و اقتصادی با درایت دیده شود.

واعظ آشتیانی تصریح کرد: همیشه کسانی که ساکتند در همه جا حضور دارند و افرادی که حرف می زنند و انتقاد می کنند جایگاهی ندارند. فضای لیدری در فوتبال به فضای مجازی رفته است. جالب است بدانید لیدرهای مجازی در مملکت ما عامل نفوذند. از طرفی برای بروز رفتارهای مردم پسندانه مدیران فوتبالی دیگر دیر شده و این کارها جواب نمی دهد!

وی تاکید کرد: حاشیه سازی و رفتارهای سیاهنمایانه فوتبال ما را دچار مشکل می کند و وزارت ورزش باید فرق بین دخالت و نظارت را بداند و وارد کار شود.

واعظ آشتیانی که با رادیو ورزش گفتگو می کررد، ادامه داد: مجمع فوتبال مجمع بی خاصیتی است که اعضای آن نمایندگان سازمانها و نهادهای مختلف هستند و بقیه روسای هیئت ها هستند و آنها چرا سکوت می کنند؟!

او در پایان تاکید کرد: دولت باید هم اکنون تیمهای فوتبال خود را تعلیق کند. با این کار رقم بازیکن به 500 میلیون تومان و مربی هم به همین حدود می رسد. آنها از جیب دولت بی محابا هزینه می کنند و تا این کار نشود اوضاع درست نمی گردد.

دسترسی سریع