اولین طلا و نقره تاریخ ترامپولین ایران در آسیا

دو ژیمناست ایران در رده سنی 17 تا 21 سال در مسابقات ترامپولین قهرمانی آسیا صاحب مدال طلا و نقره شدند.

1403/02/23
15:20

به گزارش رادیو ورزش؛ در دومین روز از رقابت‌های ترامپولین قهرمانی آسیا كه در هنگ‌كنگ در حال برگزاری است در فینال رده سنی 17 تا 21 سال آریا مام عبدالله و سجاد كارگر موفق شدند تاریخ‌سازی كنند و دو مدال طلا و نقره را برای ژیمناستیك ایران كسب كنند. مام عبدالله صاحب مدال طلا شد و كارگر هم مدال نقره را از آن خود كرد.

پادرا باژرنگ در رده سنی 11 و 12 سال، آرتین آردین‌زاده در رده سنی 15 و 16 سال و آریا اخوان در رده سنی 13و 14سال پنجم شدند.

روز گذشته مام عبدالله و كارگر با قرار گرفتن در رده‌های اول و هشتم مرحله مقدماتی فینالیست شده بودند. هم‌چنین در روز گذشته در رده سنی 11 و 12 سال پادرا باژرنگ و مانی رمضانی‌نژاد با قرار گرفتن در رده‌های سوم و چهارم، در رده سنی 13و 14سال آریا اخوان به عنوان نفر هشتم، در رده سنی 15 و 16 سال آرتین آدرین‌زاده و محمدحسین بانی با قرار گرفتن در رده‌های هفتم و هشتم، در رده سنی 17 تا 21 سال، آریا مام عبدالله به عنوان نفر اول، سجاد كارگر با قرار گرفتن در رده هشتم و در رده بزرگسالان ابوالفضل كیماسی به عنوان نفر هشتم و در رده جوانان هم محمدحسین بانی نفر هشتم به فینال رسیده بودند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع