عبدی: تاریخ بعدی المپیك را تیم ملی نوجوانان رقم خواهد زد

سرمربی تیم ملی زیر 17 سال كشورمان گفت: از قول من بنویسید تاریخ بعدی المپیك را این تیم رقم خواهد زد.

1402/08/22
13:15

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین عبدی در مورد وضعیت تیم ملی نوجوانان كشورمان در آستانه دیدار مقابل انگلیس، اظهار داشت: ما دقیقا پس از بازی برزیل كار مربوط به بازی دوم را آغاز كردیم. البته بچه‌ها واقعا خسته بودند و با كمی ریكاوری دیرتر خوابیدند. اعضای كادر فنی هم خسته بودند اما می‌خواهم یك واقعیت را بگویم؛ من تا 6 صبح فردای بازی برزیل بیدار بودم و بازی انگلیس را ده‌ها بار دیدم و ساعت 11 تمرین ریكاوری برگزار شد. زندگی همچنان ادامه دارد. با این وصف، دوشنبه شب هم نخواهم خوابید و امیدوارم سه شنبه هم روز خوبی برای فوتبال ایران باشد.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در مورد مهم ترین تماس‌های اخیر، گفت: خیلی از دوستان لطف داشتند و تماس‌های محبت آمیزی داشتم. از مهدی تاج تا امیر قلعه نویی، بازیكنان تیم ملی، دوستان و خانواده كه برای من همه زندگی‌ام محسوب می‌شود اما یك روایت جالب توجه را بازگو می‌كنم.

وی افزود: قبل از بازی برزیل تماس فوق العاده‌ای گرفته شد. یكی از دوستان در حرم امام حسین(ع) بود و درست در رختكن تماس تصویری گرفت. ما از دور به امام حسین(ع) سلام كردیم و از خدا خواستیم كه بتوانیم دل مردم را شاد كنیم. در واقع ما از همان رختكن راهی حرم حضرت امام حسین(ع) شدیم. خدا را شكر می‌كنم كه در گام اول موفق بودیم اما باز هم تكرار می‌كنم هنوز كار خاصی انجام نداده‌ایم. كلا ما در رختكن تیم همیشه شرایط خاصی داریم. در همین مسابقه با برزیل، مسائل روحی و روانی خاصی مطرح شد. بازیكنان ابتدا گریستند، بعد همه خندیدند، بعد هیجانی شدند و بعد به زمین رفتند.

سرمربی تیم نوجوانان كشورمان درمورد اینكه آیا مقابل انگلستان بازیكن آسیب دیده دارد یا نه، عنوان كرد: مقابل برزیل تعویض‌های زیادی داشتیم. بعد از بازی بچه‌ها خیلی خسته بودند. آنالیزور ما وقتی آنالیز بازی‌ها را آورد، برخی بازیكنان حدود 12 كیلومتر دویده بودند. این نشان می‌دهد كه بچه ها می‌خواهند و دنبال صرف كردن فعل خواستن بودند. بعد از این بازی ریكاوری خوبی انجام شد. الان فقط نگرانی ما این است كه بچه ها به دلیل سرماخوردگی یا بدنی اذیت شوند ولی همه جوانب را زیر نظر داریم.

وی خصوص حال و هوای اندونزی در این روزها گفت: مردم اندونزی این مدت و به ویژه پس از بازی با برزیل خیلی به تیم ما احترام می‌گذارند. نیوكالدونیا هم در هتل ما اقامت دارد. دیشب سرمربی این تیم را دیدم و خیلی گرم تبریك گفت. همه با احترام خاصی رفتار می‌كنند. من قبلا در دوران بازی به اندونزی آمده بودم و امیدوارم خاطرات خوبی از این كشور برای همه مردم ایران باقی بماند. از قول من بنویسید تاریخ بعدی المپیك را این تیم رقم خواهد زد.

پایان پیام/

دسترسی سریع